سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برای دومین سال متوالی، ایرانیان صدرنشین خریداران خانه در میان خارجی‌ها در ترکیه...

برای دومین سال متوالی، ایرانیان صدرنشین خریداران خانه در میان خارجی‌ها در ترکیه

چکیده :بیشترین تعداد خرید ماهانه خانه توسط ایرانی‌ها در ترکیه به ماه سپتامبر پارسال بر‌می‌گردد که نرخ دلار در ایران به حدود ۳۲ هزار تومان اوج گرفت و ایرانی‌ها در همین ماه ۹۰۸ مسکن در ترکیه خریداری...


مرکز آمار ترکیه گزارش داده است که ایرانی‌ها طی دو ماه ابتدایی سال جاری میلادی در مجموع ۹۳۶ خانه در این کشور خریداری کرده و برای دومین سال متوالی، صدرنشین خریداران خانه در میان خارجی‌ها بوده‌اند.

شهروندان ایرانی پارسال به رغم کرونا و بسته بودن مرزها با ترکیه، با خرید ۷۱۸۹ مسکن، رکورد سالانه خرید مسکن در ترکیه را شکستند.

با اینحال، جزئیات گزارش مرکز آمار ترکیه که دوشنبه ۲۵ اسفند منتشر شد، نشان می‌دهد شمار خرید ماهانه خانه توسط شهروندان ایرانی در ترکیه در دو ماه ابتدایی سال جاری میلادی نسبت به ماههای پایانی پارسال تا نصف کاهش یافته است.

بیشترین تعداد خرید ماهانه خانه توسط ایرانی‌ها در ترکیه به ماه سپتامبر پارسال بر‌می‌گردد که نرخ دلار در ایران به حدود ۳۲ هزار تومان اوج گرفت و ایرانی‌ها در همین ماه ۹۰۸ مسکن در ترکیه خریداری کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.