سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای خامنه‌ای فکر می‌کند رهبر جبهه خیر علیه شر در جهان است اما نظام او خود یکی از م...

آقای خامنه‌ای فکر می‌کند رهبر جبهه خیر علیه شر در جهان است اما نظام او خود یکی از مظاهر شر است

چکیده :همانطور که جمهوری‌خواهان تحول‌خواه اخیرا به درستی ریشه‌یابی کرده‌اند تا سیاست آمریکاستیزی و اسرائیل‌ستیزی از بین نرود هیچ تغییری در روابط خارجی اتفاق نخواهد...


رضا علیجانی

آیا علی به مالک اشتر گفته برو در مصر نماز و روزه و حجاب مردم را درست کن و یا اسلام را صادر کن و یا حرف ازعمران و آبادی و عدالت در قضاوت و …زده؟

دیکتاتورها هر قدر دچار کهولت می‌شوند خود حق پندارتر و لجبازتر می‌شوند. آقای خامنه‌ای فکر می‌کند رهبر جبهه خیر علیه شر در جهان است. اما نظام او خود یکی از مظاهر شر است.

نظام او صدها جنایت شبیه قاشقچی کرده. ایشان رسما دروغ می‌گوید که ما حضور نظامی در منطقه نداریم، هر جا هم بوده مستشاری بوده!

همانطور که جمهوری‌خواهان تحول‌خواه اخیرا به درستی ریشه‌یابی کرده‌اند تا سیاست آمریکاستیزی و اسرائیل‌ستیزی از بین نرود هیچ تغییری در روابط خارجی اتفاق نخواهد افتاد.

کلید حل مشکل رابطه ایران وآمریکا در تهران است. آنها بالاترین مقاماتشان را به ایران فرستادند(ماجرای مک فارلین)، از کودتای ۲۸ مرداد عذرخواهی کردند، دست دوستی دراز کردند و… اما به در بسته خوردند. تندروها در آمریکا و منطقه همیشه از سیاستهای ضدملی ج.ا بهره برداری کرده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.