سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » میلاد جنت، شاعر و عضو کانون نویسندگان ایران بازداشت شد...

میلاد جنت، شاعر و عضو کانون نویسندگان ایران بازداشت شد

چکیده :از دلیل بازداشت جنت یا نهاد بازداشت‌کننده این شاعر و مترجم اطلاعی در دست نیست. جنت پس از دستگیری با بستگان خود تماس گرفته و به گزارش هرانا، گفته است که «تا یکی دو روز دیگر» آزاد...


میلاد جنت، شاعر، مترجم و از اعضای کانون نویسندگان ایران بازداشت شد.

کانون نویسندگان ایران اعلام کرد که مأموران امنیتی سه‌شنبه ۲۴ تیر میلاد جنت را در خانه‌ شخصی‌اش بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

وب‌سایت خبری هرانا، وابسته به فعالان حقوق بشر ایران گزارش داده است که مأموران حین بازداشت جنت شماری از وسیله‌های شخصی‌ او از جمله لپ‌تاپ و کتاب‌هایش را ضبط کرده‌اند.

از دلیل بازداشت جنت یا نهاد بازداشت‌کننده این شاعر و مترجم اطلاعی در دست نیست. جنت پس از دستگیری با بستگان خود تماس گرفته و به گزارش هرانا، گفته است که «تا یکی دو روز دیگر» آزاد می‌شود.

چندی پیش نیز مهدی سلیمی، نویسنده و مترجم به دست مأموران امنیتی در خانه مادرش در اهر بازداشت شد.

برخی از تحلیلگران شدت‌گرفتن فضای امنیتی در ایران را به تعمیق بحران اقتصادی و هراس حکومت از تکرار خیزش‌هایی همچون آبان ۹۸ مربوط می‌دانند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.