سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمد کیانوش راد در دادگاه: از تمامی سخنان و نوشته هایم دفاع می کنم...

محمد کیانوش راد در دادگاه: از تمامی سخنان و نوشته هایم دفاع می کنم

چکیده :شاکی پرونده اطلاعات سپاه پاسداران و عناوین اتهامی مربوط به "انتشار نامه موسوم به ۷۷ نفر" بود که به مناسبت وقایع اعتراضی آبان ماه ٩٨ صادر شده بود. همچنین اتهامات دیگری چون مخالفت با "سپاه پاسداران"، "سردار جعفری"، "شورای نگهبان"، "قوه قضاییه" و اظهاراتی پیرامون ناکارامدی مسولان نظام و دفاع و حمایت از زندانیان سیاسی و دراویش و تحریک جریانات قومی عرب و ...توسط قاضی مطرح...


امروز ۲۳ تیر محمد کیانوش راد، نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی و عضو حزب اتحادملت ایران اسلامی با حضور در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی کارکنان دولت، به دفاع از خود و رد اتهامات وارده پرداخت.

شاکی پرونده اطلاعات سپاه پاسداران و عناوین اتهامی مربوط به “انتشار نامه موسوم به ۷۷ نفر” بود که به مناسبت وقایع اعتراضی آبان ماه ٩٨ صادر شده بود. همچنین اتهامات دیگری چون مخالفت با “سپاه پاسداران”، “سردار جعفری”، “شورای نگهبان”، “قوه قضاییه” و اظهاراتی پیرامون ناکارامدی مسولان نظام و دفاع و حمایت از زندانیان سیاسی و دراویش و تحریک جریانات قومی عرب و …توسط قاضی مطرح شد.

محمد کیانوش راد در مقابل قاضی پرونده همه سخنان و اقداماتش را در راستای برخوردی انتقادی با دستگاههای اجرایی و حاکمیتی ارزیابی کرد.

کیانوش راد در این دادگاه گفت: از تمامی سخنان و نوشته هایش دفاع می کند و این ها را هم در ایام بازجویی هم انفرادی و هم در دادگاه، مشروط به آنکه سخنان و نوشته هایش تقطیع شده مورد استناد قرار نگیرند، می پذیرد.

دادگاه او قرار است حکم خود را در هفته های آتی صادر کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.