سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نرگس محمدی در زندان زنجان به کرونا مبتلا شده است/ ۱۲نفر از مبتلایان از جمله نرگس صب...

نرگس محمدی در زندان زنجان به کرونا مبتلا شده است/ ۱۲نفر از مبتلایان از جمله نرگس صبح امروز قرنطینه شده اند

چکیده :نرگس که سالهاست با بیماری ریوی دست و پنجه نرم می کند وضعیتش دراین روزها به دلیل ابتلایش به کرونا وخیم ترو خطرناک تراز قبل شده است. نبود امکانات و تغذیه مناسب ، وضع جسمی وی را به شدت وخیم کرده. بدن درد و ضعف و از دست دادن وزن توان او را کمتر از پیش نموده و با این حال نیزهیچگونه توجهی به تغذیه ایشان نمی...


به گفته خانواده نرگس محمدی، خانم محمدی که از ۹ تیر علایم ابتلا به کرونا داشته، در زندان زنجان به کرونا مبتلا شده است.
نرگس به لحاظ مشکلات گوارشی غذای بی کیفیت زندان را نمی تواند تحمل کند. او چند بار عمل جراحی سنگین داشته وبنا به دستور پزشک معالجش باید در رژیم غذائیش پروتئین به قدر کافی و لازم داشته باشد.

دکتر به او رژیم غذائی پروتئین دارداده است واین دستور پزشک ، در اختیار دادستان تهران قرار گرفته است اما تأسف بار اینکه دادستان در برابر بازجو و یا به قول خودشان ضابط پرونده، قدرت و اراده ای برای اجرای قانون و دستورات پزشک معالج زندانی را ندارد واو را به تبعیت از اراده بازجوی پرونده، از حقوق قانونی مندرج در آئین نامه اجرائی سازمان زندانها و از جمله از برخورداری از تغذیه مناسب و خوردن گوشت!محروم کرده است.

نرگس طی این ۶ماه که به زنجان منتقل شده با نان و ماست یا نان و گوجه و پیاز تغذیه شده است. مسئولین زندان زنجان حتی حاضر نیستند به هزینه و با پول خودِ زندانی مواد غذائی مورد نیازشان را تهیه و در اختیارشان قرار دهند و مسئول مربوطه در پاسخ به سفارش نرگس برای تهیه گوشت و مواد غذائی مورد نیازش به هزینه خودش، به او می گوید می خواستی جرم نکنی .ما به تو گوشت نمی دهیم!!!

نرگس که سالهاست با بیماری ریوی دست و پنجه نرم می کند وضعیتش دراین روزها به دلیل ابتلایش به کرونا وخیم ترو خطرناک تراز قبل شده است. نبود امکانات و تغذیه مناسب ، وضع جسمی وی را به شدت وخیم کرده. بدن درد و ضعف و از دست دادن وزن توان او را کمتر از پیش نموده و با این حال نیزهیچگونه توجهی به تغذیه ایشان نمی شود.

علائم ویروس کرونا از جمله درد شدید عضلانی،بی حالی مفرط،از دست دادن حس بویایی در بدن نرگس بروز پیدا می کند ولی با بی توجهی مسئولین زندان وضعیت او وخیم تر شده است تا اینکه بر اثر اعتراض خانواده مجبور به انجام تست کرونا شده اند. مسئولین زندان و دادستان زنجان او را از حق اخذ نتیجه تست هم محروم کرده و در بیخبری کامل نگه داشته اند.

نرگس که از تاریخ۹تیر علائم ابتلا به کرونا را دارد هیچ گونه دارو و درمانی نگرفته است. ۱۲نفر از مبتلایان از جمله نرگس صبح امروز قرنطینه شده اند و افراد سالم از بند خارج گردیده انددر اعتراض نرگس به معاون زندان ،ایشان اعلام کرده اند میخواستید مجرم نباشید و زندانی نشوید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.