سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادگاه تجدیدنظر حکم حبس عادل گرجی را از چهار ماه به یک سال افزایش داد...

دادگاه تجدیدنظر حکم حبس عادل گرجی را از چهار ماه به یک سال افزایش داد

چکیده :گرجی پیشتر در بهمن‌ماه سال گذشته از سوی دادگاه انقلاب به چهار ماه حبس محکوم شده...


عادل گرجی،‌ دانشجوی دانشگاه آزاد تهران،‌ با افزایش حکم حبس از سوی دادگاه تجدیدنظر به یک سال حبس تعزیری و ۳ماه فعالیت رایگان در معاونت آموزشی دانشگاه آزاد محکوم شد.

وبسایت خبری هرانا روز دوشنبه ۹ تیرماه گزارش داد شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر تهران، به ریاست قاضی احمد زرگر ،گرجی را بابت اتهام «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» به یک سال حبس تعزیری،‌ سه ماه فعالیت رایگان در معاونت آموزشی دانشگاه و همچنین دو سال ممنوعیت از فعالیت و عضویت در احزاب محکوم کرد.

گرجی پیشتر در بهمن‌ماه سال گذشته از سوی دادگاه انقلاب به چهار ماه حبس محکوم شده بود.
بر اساس این گزارش، افزایش مدت حبس در حکم این دانشجوی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد پس از اعتراض معاون اول دادستان صورت گرفته است.

او در شهریورماه سال گذشته در پی یک تجمع دانشجویی در اعتراض به انتقال محل دانشگاه بازداشت شده بود. گرجی یکبار نیز در جریان تجمع روز کارگر امسال در اردیبهشت‌ماه بازداشت و پس از پنج روز آزاد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.