سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

فساد تا یک بند انگشت کمتر از خدا

چکیده :آنچه از جمهوری اسلامی با رهبری رهبر تبعید شده به ایران شهر٬ که آن وقت ایران ربذه می نامیدندش، بجای مانده بدل شدن آن روحانی معترض به معاویه تاریخ است که بیخ گوشش اینهمه فساد پی در پی و بی انتها رخ می‌دهد و او آمران مفسدان را در هنگامه محاکمه معاونان شان بر گرده قوه قانونگذاری و مجمع تشخیص مصلحت مملکت می‌نهد تا ثابت کند این نظام با تمام سر وته بی بنیادش چقدر اصلاح شدنی...


کلمه

غلامعلی صادقی، دادستان وقت مشهد و رئیس دادگستری خراسان رضوی:

۶ مهر ۱۳۹۶؛
“اختیارات دادستان از اختیارات خدا به اندازه یک بند انگشت کمتر است.”

۲۳ خرداد ۱۳۹۹؛
رییس کل دادگستری خراسان رضوی در واکنش به برخی اسناد منتشر شده در فضای مجازی درباره تخلفات ساختمانی در مِلک منتسب به او در مشهد گفت: ده‌ها هزار پرونده تخلف وجود دارد،تخلفات ساختمانی من هم یکی از آنهاست!
این نتیجه نمایندگی جعلی خداست.

حکمرانی در پایمال کردن قانون و نظارت، نتیجه ای جز این ندارد که در قرون وسطی ایران و حکومت فاسد روحانیون به نام دین دزدی شود!

به نام دین اختلاس شود!
به نام دین بیخ گوش دو رییس قوه و توسط معاون اجرایی مالی شان بزرگترین باند تبهکار ارتشا و زمین خواری تشکیل شود!
به نام دین شلاق بر پیکر نانوای خشمگین نواخته شود!
به نام دین آلونک آسیه پناهی بی پناه ویران شود و با وحشی‌گری جانش ستانده شود!

به نام همین دین، کارگر شرکت نفت خودش را برای ۵۰۰ هزار تومان دار بزند تا دوستان آقای طبری لواسان را به نامش بزنند!
آری تلقی سیاه و فاسد از پاک ترین ادیان خدای مهربان هم چیزی جز یک پرده پوشاننده مفسدان بجای نمی‌گذارد!
تا نظارت بی قید و شرط نباشد، هرآینه ابوذری در تاریخ احیا خواهد شد تا به جرم فریاد خشم فقیران و مستضعفان بر سر معاویه های زمان راهی ربذه شود و جان سپارد.

آنچه از جمهوری اسلامی با رهبری رهبر تبعید شده به ایران شهر٬ که آن وقت ایران ربذه می نامیدندش، بجای مانده بدل شدن آن روحانی معترض به معاویه تاریخ است که بیخ گوشش اینهمه فساد پی در پی و بی انتها رخ می‌دهد و او آمران مفسدان را در هنگامه محاکمه معاونان شان بر گرده قوه قانونگذاری و مجمع تشخیص مصلحت مملکت می‌نهد تا ثابت کند این نظام با تمام سر وته بی بنیادش چقدر اصلاح شدنی است!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.