سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حالا متوجه شدیم که چرا اینها در مجلس شعار مرگ بر موسوی و کروبی سرمیدادند...

حالا متوجه شدیم که چرا اینها در مجلس شعار مرگ بر موسوی و کروبی سرمیدادند

چکیده :روزگاری به خودمان می گفتیم احسنت ! دمش گرم . آفرین به انتخاب چنین نماینده ای !! این قدر مدرس مدرس نکنید . این نماینده از جانش مایه گذاشته که این چنین شجاعانه دارد از حق ملت دفاع می کند . راستی جناب دکتر روحانی کجایید!؟ حرفهای آقای "محمد عزیزی" این نماینده شجاع مجلس حتما باید جنابعالی را از خواب سنگین بیدار کرده باشد...


حسن خادم

محمد عزیزی از متهمان پرونده اخلال در بازار خودرو که به ۶۱ ماه حبس محکوم شده ؛ یک نطق قدیمی خطاب به دکتر روحانی دارد که گفته آیا خبر دارید که قیمت برخی خودروهای تولید داخل ۷۰ میلیون تومان رشد داشته است !!! و اضافه کرده است که : ما داریم به کجا می رویم !؟

دستش درد نکند که این قدر به فکر این ملت بی پناهه ! آفرین . روزگاری به خودمان می گفتیم احسنت ! دمش گرم . آفرین به انتخاب چنین نماینده ای !! این قدر مدرس مدرس نکنید . این نماینده از جانش مایه گذاشته که این چنین شجاعانه دارد از حق ملت دفاع می کند . راستی جناب دکتر روحانی کجایید!؟ حرفهای آقای “محمد عزیزی” این نماینده شجاع مجلس حتما باید جنابعالی را از خواب سنگین بیدار کرده باشد .

و حالا پس از گذشت زمانی چند تازه متوجه شده ایم که چرا امثال ایشان در مجلس در کنار عده ای احساساتی شعار مرگ بر موسوی و مرگ بر کروبی سر می دادند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخر اگر مهندس موسوی بود که اجازه نمی داد پول مردم حیف و میل و به تاراج رود . تورا به خدا یه وقتایی ملاحظات را ندیده بگیرید و به اندازه ای که لازم است علامت تعجب بگذارید .

*تیتر انتخاب کلمه استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.