سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » در کشور ما کدام ساختار حکمرانی چنین فسادخیز و آقازاده پرور است؟...

در کشور ما کدام ساختار حکمرانی چنین فسادخیز و آقازاده پرور است؟

چکیده :دوست عزیز این نکات را که مردم بهتر از شما می دانند! مگر در سایر بخش های اداره کشور چه خبر است؟ مگر در صدا و سیما همین وضعیت فساد و رانت خواری حاکم نیست؟ مگر کرسی های نمایندگی مردم امسال با حذف مشارکت اکثریت مردم به دست نیامد؟خودروسازی هم یک سفره دیگر از خوانِ کرمِ...


یاسر عرب

میفرمایند: «چند هزار آقازاده در خودروسازی ایران مدیر هستند.۷۰درصد مدیران خودروسازی ایران آدم‌های سیاسی هستند. بیش از هزار میلیارد تومن هزینه تصمیم گیری‌های سیاسی می شود.»

باز هم حرفهای کلی و خمیازه آور در مورد رانت خواران بی نام و نشان و باز هم درخواست از قوه قضاییه!
گویا کشور را می توان با ساختار پلیسی اداره کرد!

دوست عزیز این نکات را که مردم بهتر از شما می دانند! مگر در سایر بخش های اداره کشور چه خبر است؟ مگر در صدا و سیما همین وضعیت فساد و رانت خواری حاکم نیست؟ مگر کرسی های نمایندگی مردم امسال با حذف مشارکت اکثریت مردم به دست نیامد؟
خودروسازی هم یک سفره دیگر از خوانِ کرمِ انقلاب!

لطفا هر وقت از این افشاگری های بی نتیجه و عدالتخواهی های نیم بند خسته شدید بروید سر اصل مطلب؛

در کشور آلمان ساختار حاکمیت چه ویژگی هایی دارد که مهندسین متخصص بر سر صنعت خودروسازی حاضر اند؟ و در کشور ما کدام شیوه و ساختار حکمرانی چنین فساد خیز و آقازاده پرور است که «ایران» را بر لب چنین پرتگاهی در همه امور کشانده است؟

هر وقت خواستید در این مورد سخن بگویید، بفرمایید تا پیچ تلویزیون را باز کنیم!

*تیتر انتخاب کلمه استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.