سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آتش‌سوزی در محلۀ کپرنشین “جنگلوک” چابهار، ده‌ها خانواده را بی‌خانمان کرد...

آتش‌سوزی در محلۀ کپرنشین “جنگلوک” چابهار، ده‌ها خانواده را بی‌خانمان کرد

چکیده :متاسفانه در هر سه حادثه آتش‌سوزی شامل آتش‌سوزی در مجتمع غذایی پلاژ ساحلی تیس، انبار سوخت قایق‌ها دریا کوچک و محله فقیرنشین "جنگلوک" چون جنس محل حریق از نوع چوب و کپری، کامپوزیت و یونولیت فشرده بوده سرایت آتش‌سوزی به شدت بالا رفته و دامنه خسارت‌های مالی را بیشتر کرده...


در یک حادثۀ آتش‌سوزی که بعدازظهر پنجشنبه (۱۸ اردیبهشت) در محلۀ کپرنشین “جنگلوک” چابهار رخ داد، دست‌کم ۳۰ خانۀ کپری در آتش سوخت.

رحمدل بامری، معاون استاندار سیستان‌وبلوچستان و فرماندار ویژۀ شهرستان چابهار، به خبرگزاری ایرنا گفت: در یک هفته اخیر سه آتش‌سوزی در محدوده اسکله صیادی هفت تیر، منطقه کپری جنگلوک و پلاژ ساحلی تیس منطقه آزاد چابهار رخ داده و در این حوادث خسارت‌های مالی سنگینی به مردم وارد شده است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در هر سه حادثه آتش‌سوزی شامل آتش‌سوزی در مجتمع غذایی پلاژ ساحلی تیس، انبار سوخت قایق‌ها دریا کوچک و محله فقیرنشین “جنگلوک” چون جنس محل حریق از نوع چوب و کپری، کامپوزیت و یونولیت فشرده بوده سرایت آتش‌سوزی به شدت بالا رفته و دامنه خسارت‌های مالی را بیشتر کرده است.

ابوالحسن سراوانی، مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری چابهار نیز اظهار داشت: بعد از اتمام عملیات اطفاء حریق در محدودۀ دریا کوچک، تماس دیگری با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی از محدوده کپرنشین جنگلوک در نزدیکی ساختمان شرکت نفت دریافت و نیروها به این منطقه اعزام و پس از حدود ۲ ساعت موفق به خاموش‌کردن آتش شدند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه خانه‌های مردم در منطقه جنگلوک کپرنشین طعمه حریق شدند.
سراوانی گفت: علت این آتش‌سوزی‌ها در دست بررسی است و نتیجه آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار نیز درخصوص حادثۀ آتش‌سوزی محلۀ جنگلوک، با بیان اینکه «خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است»، از خسارت دست‌کم ۳۰ خانوار در این حادثه خبر داد.

وی اعلام کرد: ۳۰ خانوار حادثه‌دیده توسط عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار اسکان اضطراری داده شد و اقلام زیستی- امدادی تحویل این خانوارها شده است./ سنی آنلاینDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.