سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین باری که مقام ارشدی در جمهوری اسلامی به واسطه ارتکاب خطا استعفا داد کی بود؟...

آخرین باری که مقام ارشدی در جمهوری اسلامی به واسطه ارتکاب خطا استعفا داد کی بود؟

چکیده :آنان نه مرتکب جرمی یا عمل غیر قانونی شده بودند، نه پای اختلاس و سوء استفاده مالی در میان بوده، نه احدی از بستگان‌شان را منصوب کرده بودند، نه در انجام وظایفشان دچار کمترین سستی و اهمال شده بودند، ونه پای هیچ خبط و خطای دیگری در میان بوده. صرفا توصیه‌های قرنطینه را رعایت نکرده...


صادق زیباکلام

پروفسور نیل فرگوسن، ارشدترین مشاور دولت انگلستان و مسیٔول برنامه های مبارزه با کرونا در آن‌ کشور، بواسطه نقض دستورالعملهای قرنطینه استعفاء میدهد. دوبار معشوقه‌اش بدیدارش رفته بوده و یکی از روزنامه‌ها خبر نقض قرنطینه توسط وی را بر ملا میکند. یکماه قبل هم وزیر بهداشت اسکاتلند بواسطه دوبار رفتن به منزل ویلایی‌اش در دوران قرنطینه و خبر آن در روزنامه ها استعفاء میدهد.

بعبارت دیگر، آنان نه مرتکب جرمی یا عمل غیر قانونی شده بودند، نه پای اختلاس و سوء استفاده مالی در میان بوده، نه احدی از بستگان‌شان را منصوب کرده بودند، نه در انجام وظایفشان دچار کمترین سستی و اهمال شده بودند، ونه پای هیچ خبط و خطای دیگری در میان بوده. صرفا توصیه‌های قرنطینه را رعایت نکرده بودند.

رفتار انگلیسی‌های استعمارگر را مقایسه نماییم با مسیٔولین آزاده و انقلابی خودمان که اگر سنگ هم از آسمان در نتیجه سوء مدیریت و بی لیاقتی های آنان بر سر ملت ببارد، همچنان بر کرسی قدرت دو دستی چسبیده و سنگر خدمت به اسلام، مردم و کشور را همچنان حفظ میکنند.
ماچگونه ماشدیم.
انگستان چگونه انگلستان شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.