سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تأکید علمای مالزی بر کمک به مسلمانان روهینگیایی در ماه رمضان...

تأکید علمای مالزی بر کمک به مسلمانان روهینگیایی در ماه رمضان

چکیده :"محمد نور"، مفتی "پنانگ"- جزیره‌ای در شمال غربی مالزی- در این‌باره گفت: مسلمانان باید با برادران مسلمان روهینگیایی خود که در مالزی زندگی می‌کنند، همدردی و همراهی...


رهبران اسلامی و مفتی‌های مالزی از مسلمانان این کشور خواستند تا از مهاجران روهنیگیایی به‌ویژه در ایام ماه مبارک رمضان که بحران کرونا نیز بر سر آن سایه افکنده است، حمایت کنند.

“محمد نور”، مفتی “پنانگ”- جزیره‌ای در شمال غربی مالزی- در این‌باره گفت: مسلمانان باید با برادران مسلمان روهینگیایی خود که در مالزی زندگی می‌کنند، همدردی و همراهی کنند.

نور همچنین ابراز امیدواری کرد که دولت مالزی اقدامات مناسب انسانی برای کمک به مسلمانان روهینگیایی در این کشور انجام دهد.
دکتر “عبدالرحمن عثمان”، مفتی “پهانگ” هم از مسلمانان مالزی خواست تا برای کمک به مهاجران روهینگیایی در کنار هم بایستند و با هم متحد باشند.

وی در این باره گفت: مسلمانان باید برای کمک به برادران خود علیه ظلم و ستمی که به آنها روا داشته شده است با هم متحد شوند و به هر طریقی که می‌توانند به مسلمانان روهینگیایی کمک کنند.

مفتی پهانگ از مسلمانان مالزی خواست تا از ماه مبارک رمضان به‌عنوان فرصتی برای اجرای آموزه‌های اسلامی و کمک به همنوعان خود استفاده کنند./ شبستانDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.