سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض نشریه ملی – مذهبی به محکومیت کیوان صمیمی...

اعتراض نشریه ملی – مذهبی به محکومیت کیوان صمیمی

چکیده :بعید است مقام قضایی صادر کننده‌ی حکم و مقامات امنیتی مؤید آن، فاقد اطلاعات کافی درباره‌ی بیش از ۲۵ سال خدمات ارزنده‌ی این ماهنامه در تعالی اندیشه و تفکر ایرانی - اسلامی...


به‌نام خدا

خبر محکومیت مهندس کیوان صمیمی سردبیر ماهنامه ایران فردا به پنج سال حبس تعزیری دردادگاه بدوی، نشان از عدم درک واقع‌بینانه‌ی مدیران امنیتی و قضایی از شرایط سراسر بحرانی و مخاطره‌آمیز کنونی دارد.

بعید است مقام قضایی صادر کننده‌ی حکم و مقامات امنیتی مؤید آن، فاقد اطلاعات کافی درباره‌ی بیش از ۲۵ سال خدمات ارزنده‌ی این ماهنامه در تعالی اندیشه و تفکر ایرانی – اسلامی باشند.

بعید است آنان با نقش ارزنده‌ی مؤسس، صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول این ماهنامه مهندس عزت‌الله سحابی، در ترویج منافع ملی آشنایی نداشته‌باشند.

بعید است امضاکنندگان این حکم از مواضع ضداستبدادی و استقلال‌طلبانه‌ی مهندس صمیمی، در قبل و پس از انقلاب مطلع نباشند.

بر این اساس چگونه می‌توان صدور چنین حکمی را علیه سردبیر یک ماهنامه‌ی قانونی توجیه کرد؟
در شرایطی که جامعه‌ی ایران بیش از هر زمان برای ارتقای آگاهی عمومی و نظارت همگانی بر ساختار سراسر بحران‌زده، به حضور مطبوعات مستقل نیاز دارد، ما صدور حکم برای روزنامه‌نگاران مستقل، ملی و نواندیشی همانند کیوان صمیمی را مغایر با منافع ملی می‌دانیم و از دادگاه، انتظار صدور رأی بر برائت ایشان داریم.

ماهنامه ایران فرداDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.