سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مشاور اشرف غنی: اگر نسخه حکومت مشارکتی شفابخش است، چرا برای موسوی و کروبی تجویز نشد...

مشاور اشرف غنی: اگر نسخه حکومت مشارکتی شفابخش است، چرا برای موسوی و کروبی تجویز نشد

چکیده :آقای طاهریان در دیدارش با محمد محقق، معاون ریاست اجرایی پیشین که دیروز، سه شنبه (دوم ثور/اردیبهشت) انجام شده، گفته "ایران خواستار یک توافق و تفاهم معقول و عادلانه بین دو تیم پیشتاز انتخاباتی و آنچه را که موجب ثبات و آرامش و شکوفایی گردد،...


حضور محمد ابراهیم طاهریان، نماینده ویژه ایران در امور افغانستان در یک هفته گذشته در افغانستان و دیدار آن با رهبران این کشوربا واکنش‌های همراه بوده است.

آقای طاهریان در یک هفته گذشته با اشرف غنی، رئیس جمهوری،عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی پیشین، عبدرب الرسول سیاف، از رهبران جهادی، حنیف اتمر، سرپرست وزارت خارجه، حمدالله محب، مشاور امنیت ملی ،صلاح الدین ربانی، وزیر خارجه پیشین، محمد محقق، کریم خلیلی و سایر رهبران سیاسی افغانستان دیدار کرده است.

آقای طاهریان در دیدارش با محمد محقق، معاون ریاست اجرایی پیشین که دیروز، سه شنبه (دوم ثور/اردیبهشت) انجام شده، گفته “ایران خواستار یک توافق و تفاهم معقول و عادلانه بین دو تیم پیشتاز انتخاباتی و آنچه را که موجب ثبات و آرامش و شکوفایی گردد، میباشد.”

در واکنش به این دیدارها شاه حسین مرتضوی، مشاور ارشد فرهنگی، رئیس جمهوری افغانستان در صفحه فیسبوک خود نوشته که “کشورهای همسایه برای ما نسخه حکومت مشارکتی را تجویز می‌کند. اگر این نسخه شفابخش است چرا آقای احمدی نژاد برای میرحسین موسوی و مهدی کروبی تجویز نکرد؟ “Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.