سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

اسماعیل عبدی بازداشت شد

چکیده :هنوز دلایل واقعی این بازداشت و تاخیر مسوولان اجرای احکام برای اجرای بخشنامه ی ریاست قوه در رابطه با آزادی آقایان اسماعیل عبدی، محمود بهشتی و سایرین مشخص...


صبح امروز اسماعیل عبدی که برای تمدید مرخصی و پیگیری بخشنامه آزادی قوه قضاییه به دادیاری اوین رفته بود بازداشت شد.

این معلم زندانی که بر اساس بخشنامه ی قوه ی قضاییه مشمول آزادی می شد و دادیار ناظر بر زندان این خبر را در رابطه با ایشان و محمود بهشتی لنگرودی تایید کرده بود ، امروز صبح برای تمدید مرخصی به دادیاری اوین رفت اما به طور ناگهانی بازداشت و به داخل زندان فرستاده شد.

هنوز دلایل واقعی این بازداشت و تاخیر مسوولان اجرای احکام برای اجرای بخشنامه ی ریاست قوه در رابطه با آزادی آقایان اسماعیل عبدی، محمود بهشتی و سایرین مشخص نیست.

در همین رابطه حسین تاج ، وکیل اسماعیل عبدی طی توییتی چنین نوشت:
‏متاسفانه ‎اسماعیل عبدی که امروز برای تمدید مرخصی به دایره نظارت بر زندان اوین مراجعه کرده بود با اعلام مخالفت در تمدید مرخصی برای تحمل ادامه حبس به زندان اعزام شد.

این درحالی است که معاون قوه قضائیه، شب گذشته اعلام کرده بود مرخصی ها تا ۱۰ اردیبهشت تمدید شده است!/ کانال صنفی معلمانDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.