سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » به توپ بستن حرم رضوی در نوروز ۱۲۹۱ شمسی...

به توپ بستن حرم رضوی در نوروز ۱۲۹۱ شمسی

چکیده :چندی قبل در اثر پنهانکاری دولت چین و عدم رعایت پرتکل های بهداشتی و عدم اعلام به موقع جهت قطع ارتباطات هوایی و زمینی با سایر کشورها، ویروسی مرگبار از این کشور به سایر نقاط عالم منتشر گردید و اقتصاد و زندگی مردم در سرتاسر جهان مختل...


۱۰۸ سال پیش در چنین ایامی قشون روس بنا به درخواست کنسول وقت دولت روسیه و در مخالفت با مشروطه خواهان وارد مشهد شدند. پس از استقرار در باغ و عمارت‌های دولتی اطراف حرم از این اماکن گنبد مطهر و مسجد جامع را به توپ بستند و مردم متحصن در آستان قدس رضوی را به خاک خون کشیدند. در اثر شلیک توپخانه به سردرها و گلدسته‏ های حرم رضوی خسارت‌های فراوانی وارد شد.
پس از چند روز إشغال حرم حتی خزانه و اشیای قیمتی حرم نیز به غارت برده شد!

اعدام ثقه‌الاسلام در ظهر عاشورای ۱۲۹۰شمسی

۱۰۹ سال پیش قوای روس پس از اشغال تبریز ۵۴ نفر ازبزرگان مشروطه خواه را در طول یک ماه اعدام کردند. اعدام‎ها در ایام محرم آن سال به اوج خود رسید و رییس شیخیه تبریز ملقب به ثقه‌الاسلام نیز در دهم محرم در میدان مشق تبریز مقابل چشمان عزادارن حسینی درست در ظهر عاشورا به داری آویخته شد که با پرچم روسیه تزئین شده بود!

تعطیلی همه اماکن متبرکه با فتنه ویروس چینی در سال ۱۳۹۹ شمسی

چندی قبل در اثر پنهانکاری دولت چین و عدم رعایت پرتکل های بهداشتی و عدم اعلام به موقع جهت قطع ارتباطات هوایی و زمینی با سایر کشورها، ویروسی مرگبار از این کشور به سایر نقاط عالم منتشر گردید و اقتصاد و زندگی مردم در سرتاسر جهان مختل شد.
در ایران این ویروس منحوس بطور مشکوک ابتدا توسط طلاب چینی به شهر مقدس قم آورده شد. چندی بعد این فتنه منجر به جدل های بسیار و بسته شدن تمامی اماکن مقدسه و متبرکه گردید و جان تعداد زیادی از مردم را گرفت. دولت چین هرگز بابت انتشار این ویروس از کسی عذرخواهی نکرد و حتی کیت های خراب و ماسکهای تقلبی به دیگر کشورها صادر نمود!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.