سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ویروس کرونا از اوایل بهمن در ایران وجود داشته...

ویروس کرونا از اوایل بهمن در ایران وجود داشته

چکیده :از اولین روزهای تایید رسمی شناسایی مبتلایان به ویروس جدید کرونا در ایران، این انتقاد مطرح شد که دولت در خصوص اعلام زمان شیوع کرونا در ایران اطلاع‌رسانی شفافی نداشته...


علی اکبر حق دوست، رئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد ملی کرونا بر خلاف اعلام اولیه مقامات ایران می‌گوید ویروس کرونا از اوایل بهمن در ایران چرخش داشته است.

به گفته علی اکبر حق دوست، این ویروس از “اوایل بهمن بسیار آرام و خزنده و بی سر و صدا این ویروس در چند شهر در حال گردش بوده است و موارد اول بی علامت بوده اند یا علایم اختصاصی نداشته اند به همین علت ما نتوانستیم در آن زمان آن را شناسایی کنیم.” او گفت اگر چه این ویروس با تاخیر تشخیص داده شده است اما مداخلات بعدی ایران از بسیاری از کشورها بهتر بوده است.

از اولین روزهای تایید رسمی شناسایی مبتلایان به ویروس جدید کرونا در ایران، این انتقاد مطرح شد که دولت در خصوص اعلام زمان شیوع کرونا در ایران اطلاع‌رسانی شفافی نداشته است.

چهارشنبه ۳۰ بهمن، روابط عمومی وزارت بهداشت برای اولین بار و پس از هفته‌ها تکذیب خبرهای مربوط به وجود کرونا در ایران ابتدا از نتیجه مثبت آزمایش دو مورد در قم خبر داد و به فاصله چند ساعت خبر مرگ این دو بیمار را تایید کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.