سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بی مسئولیتی آشکار در بازگرداندن پزشکان بدون مرز از ایران/ کسی پاسخگو نیست...

بی مسئولیتی آشکار در بازگرداندن پزشکان بدون مرز از ایران/ کسی پاسخگو نیست

چکیده :با وجود هماهنگی و داشتن مجوز از دولت و وزارت اطلاعات، تجهیزات یک میلیون یورویی سازمان پزشکان بدون مرز پس فرستاده شده است و مشخص نیست در شرایط نیاز ایران به کمک های درمانی و پزشکی چرا چنین تصمیمی اتخاذ شده...


خبرگزاری ایسنا گزارش داد که سفر پزشکان بدون مرز به ایران «با هماهنگی کامل وزارت اطلاعات» بوده و این گروه تجهیزات کاملی برای بیمارستان صحرایی ۴۸ تخته داشت که ارزش آن «بر خلاف رقم‌های تحقیرآمیز ادعاشده» بالغ بر ۹۵۰ هزار یورو بود. این خبر اما از ایسنا حذف شد.

با وجود هماهنگی و داشتن مجوز از دولت و وزارت اطلاعات، تجهیزات یک میلیون یورویی سازمان پزشکان بدون مرز پس فرستاده شده است و مشخص نیست در شرایط نیاز ایران به کمک های درمانی و پزشکی چرا چنین تصمیمی اتخاذ شده است.

‘سازمان پزشکان بدون مرز می‌گوید از توقف فعالیتش در ایران توسط مقامات جمهوری اسلامی «عمیقا شگفت‌زده» شده. به گفته این سازمان، اعضای تیم ۹ نفره در بدو ورود به اصفهان حتی مورد استقبال مقام‌های محلی قرار گرفتند.

پزشکان بدون مرز در عین حال گفته آماده است هر لحظه که لازم باشد کمک خود را بار دیگر در هر نقطه مستقر کند و اضافه کرده این سازمان غیردولتی برای کمک به ایران از کمک‌های خصوصی بهره برده و نه از کمک دولت‌ها.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.