سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جان مردم مهم‌تر است یا ایدئولوژی؟...

جان مردم مهم‌تر است یا ایدئولوژی؟

چکیده :به‌رغم اینکه دولت فرانسه مجبور به اطاعت از تحریم‌های سلطه‌گر بزرگ جهانی‌ست، اما دیروز سفیر ایران در پاریس اعلام کرد دومین محموله‌ی کمک‌های پزشکی فرانسه وارد تهران...


کیوان صمیمی

وزیر خارجه گفت در این شرایط کرونایی، تحریم‌های امریکا “مجازات جمعی” مردم ایران است.

بسیاری از فعالان حقوق بشر و حقوق‌دان‌های خبره همواره ضمن محکوم‌کردن تحریم‌ها تصریح کرده‌اند که تحریم‌، هیچ مانعی برای دریافت هدایای دارویی و تجهیزات پزشکی ایجاد نمی‌کند.

در سال گذشته و پیش از کرونا هم با وجود تحریم‌ها، وسائل پزشکی و دارو به‌طور رسمی و دست‌کم از دو مسیر بانک‌های سامان و کشاورزی، وارد کشور شده‌است.

همچنین به‌رغم اینکه دولت فرانسه مجبور به اطاعت از تحریم‌های سلطه‌گر بزرگ جهانی‌ست، اما دیروز سفیر ایران در پاریس اعلام کرد دومین محموله‌ی کمک‌های پزشکی فرانسه وارد تهران شد.

️ بنابراین بهتر است هسته‌ی اصلی تندروها، مسئولیت بخش عمده‌ی ازدست رفتن جان مردم ایران را بپذیرند.

آن‌ها می‌توانند برای تبلیغ مشی افراطی و ایدئولوژیک خود بجای فشار بر وزیر خارجه، این‌قبیل حرف‌ها را از زبان برخی امام‌جمعه‌ها و مداحان و … بگویند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.