سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پدر آرش صادقی: او بیماری صعب العلاج دارد/ حداقل بگذارند این زوج همدیگر را ببینند...

پدر آرش صادقی: او بیماری صعب العلاج دارد/ حداقل بگذارند این زوج همدیگر را ببینند

چکیده : ضابطین پرونده (اطلاعات سپاه) و همین‌طور شخص دادستان تهران (القاصی مهر) با مرخصی آرش مخالفت کرده‌اند. این در حالی‌ست که زندان رجایی شهر لیستی از بیماران رو در اختیار دادستانی قرار داده بود که آرش در لیست بیماران سخت قرار...


بعد از بخشنامه رییس قوه قضاییه، برای پیگیری مرخصی به همراه خانواده گلرخ، پیگیر مرخصی آرش و گلرخ شدیم. تا دیروز سه بار به دادستانی رفتم.

در روزهای اول به من گفتن طبق بخشنامه چون حبس آرش بالای پنج سال است:

اولا:باید ضابطین پرونده (اطلاعات سپاه) با مرخصی موافقت کنند
‏دوما:دادستانی(امین وزیری) باید با مرخصی موافقت کنن.
‏نهایتا دیروز به من گفتند: ضابطین پرونده (اطلاعات سپاه) و همین‌طور شخص دادستان تهران (القاصی مهر) با مرخصی آرش مخالفت کرده‌اند. این در حالی‌ست که زندان رجایی شهر لیستی از بیماران رو در اختیار دادستانی قرار داده بود که آرش در لیست بیماران سخت قرار داشت.

بیماری آرش “کندروسارکم” است که جز بیماری‌های صعب العلاج محسوب می‌شود.

در مورد گلرخ هم در همان روزهای اول پیگیری، امین وزیری( دادیار و نماینده دادستان) ‏با مرخصی‌ش مخالفت کرد. این در حالی‌ست که گلرخ با حبس دو سال و یک ماه شامل این بخشنامه (محکومیت زیر پنج‌سال) می‌شد.

مرخصی که به این بچه‌ها ندادند، حداقل طبق قانون خودشان بگذارند این زوج همدیگر را ببینند و ممنوع الملاقاتیشان را بردارند. از ۱۸ آبان که گلرخ مجددا بازداشت شد تا امروز، این دو نفر از دیدن هم محرومند.

قبلا هم یک سال دو ماه ممنوع الملاقات و از دیدن هم محروم بودند.
‏هر دوشون الان تو تبعیدن .یکی تو رجایی شهر، یکی تو قرچک ورامین…Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.