سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یادی از نرگس و‌ نسرین دو زندانیِ استبدادِ دینی؛ بمناسبت روز جهانی زن...

یادی از نرگس و‌ نسرین دو زندانیِ استبدادِ دینی؛ بمناسبت روز جهانی زن

چکیده :زنانی که باید اکنون در کنار فرزندان و همسران خود زندگی کنند و با پیشه باشرافتِ وکالت دردی از درماندگان مداوا کنند و مرحمی بر دلهای خونین و بی پناه آنان باشند اکنون به برکت استبداد دینی در زندان به سر می برند و خانواده و جامعه از نعمت وجودشان محروم...


کلمه – بهرام گورکانی

️روز جهانی زن را به دو شیرزنِ زندانی و قربانی استبداد دینی حاکم بر ایران نسرین ستوده و نرگس محمدی تبریک میگویم.

زنانی که نمادها وعَلَم های مقاومت و شجاعتند و اسیر در چنگال مستبدین و منفورین اند و جز ندای حق گویی و حق جویی در حرفه ی باشرافتِ وکالت خود به هیچ ندایی گوش ندادند و سر تعظیم در مقابل جباران و خودکامگان فرود نیاوردند و تنها در پیشگاهِ خداوند، تاریخ و انسانیت تعظیم می کنند و فروتنی می ورزند.

زنانی که باید اکنون در کنار فرزندان و همسران خود زندگی کنند و با پیشه باشرافتِ وکالت دردی از درماندگان مداوا کنند و مرحمی بر دلهای خونین و بی پناه آنان باشند اکنون به برکت استبداد دینی در زندان به سر می برند و خانواده و جامعه از نعمت وجودشان محروم است.

نیک و پسندیده است ایرانِ پسا استبداد تندیس پاکی و پارسایی این دو عزیز را در مدارس بزند تا کودکان این سرزمین بدانند بر روی چه سرزمینی و به چه بهایی راه می روند تا بار دیگر اسیر استبداد و انسداد سیاسی نشوند و در کتابهای درسی آنان نیز نامی و نشانی از آنان آورده شود تا رسم قدردانی از بزرگان و زحمتکشان جاری شود.

این دو عزیز پیشگامان و سربازان راهِ آزادیِ وطن از چنگال مستبدین اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.