سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سفید پوشانی که یک به یک از پا می افتند و وجدانهای به خواب رفته!!...

سفید پوشانی که یک به یک از پا می افتند و وجدانهای به خواب رفته!!

چکیده :و فاجعه عمیق تر اینجاست که بدانیم و بدانند که این سفید پوشان نجات بخش، اگر امروز از پا افتادند، فقط و فقط بخاطر نداشتن حداقل امکانات لازم حفاظت شخصی مانند ماسک و یک دست لباس مناسب بوده...


طبق آخرین آمار موثق تا ۱۵ اسفند ۹۸، فقط در بیمارستان های شهرهای تهران، قم ، کاشان، رشت، جمعا حدود ۴۰ پزشک و پرستار به علت ابتلا به کرونا ، بستری هستند و حدود نیمی از آنها شرایط وخیمی دارند به گونه ای که اینتوبه شده، و برخی نیز سطح هوشیاری بسیار پائینی داشته یا به کما رفته اند!!

اینها کسانی هستند که تا دیروز و تا آخرین لحظه توان سرپا بودن ، برای نجات جان مردم در خط مقدم مبارزه با کرونا، می جنگیدند.

و فاجعه عمیق تر اینجاست که بدانیم و بدانند که این سفید پوشان نجات بخش، اگر امروز از پا افتادند، فقط و فقط بخاطر نداشتن حداقل امکانات لازم حفاظت شخصی مانند ماسک و یک دست لباس مناسب بوده است!!

چه کسی مسئول این وضعیت است؟
کدام وجدان به خواب رفته، اینچنین بی تفاوت نظاره گر از پافتادن سربازان جبهه خودی است؟!

فردا چه جوابی برای این همه بی کفایتی و بی مسئولیتی خواهید داشت…!؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.