سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پروانه سلحشوری: استفاده برخی نمایندگان از کیت‌های تست کرونا بدون داشتن علائم بیما...

پروانه سلحشوری: استفاده برخی نمایندگان از کیت‌های تست کرونا بدون داشتن علائم بیماری، غیراخلاقی بود

چکیده :پیشنهاد دادیم که مدارس و مراکز آموزشی هم تعطیل شوند که ابتدا موافقت نکردند و بعد هم به صورت موقت مدارس را سه روز تعطیل کردند که به نظرم این تعطیلی تمدید...


محیط مجلس به گونه‌ای است که سیصدنفر در فضای بسته هستند و تهویه درستی هم ندارد. فضای مجلس تا حدی آلوده است و بعضی از نمایندگان نمی‌دانستند که به کرونا مبتلا شده اند.

به شخصه آسم دارم و بعضی اوقات مدام سرفه می‌کنم. در این شرایط ترجیح دادم در منزل بمانم تا با سرفه‌ها باعث نگران شدن دیگران نشوم و قرنطینه خانگی را از خود شروع کردم.

جدای از کارمندان، زندانیان و سربازان و نظامیان در پادگان‌ها در معرض خطر هستند و باید فکری به حال این افراد کرد.

پیشنهاد دادیم که مدارس و مراکز آموزشی هم تعطیل شوند که ابتدا موافقت نکردند و بعد هم به صورت موقت مدارس را سه روز تعطیل کردند که به نظرم این تعطیلی تمدید شود.

درحال حاضر به میزان کافی کیت تشخیص کرونا نداریم. در این شرایط چگونه برخی نمایندگان بدون علائم داشتن اولیه آزمایش داده‌اند؟! از لحاظ اخلاقی واقعا کار درستی نبود.

به دفتر گفتم که کیف محتوی مواد ضدعفونی که به نمایندگان داده‌اند را بگیرند و برای مراجعین که به مجلس رفت‌وآمد دارند استفاده شود. برای خودمان هم از داروخانه الکل گرفتم و با کمی آب قاطی کردیم و برای ضدعفونی کردن منزل از آن استفاده می‌کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.