سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

پرونده‌ به دادگاه رفت

چکیده :همیشه گفته و نوشته‌ام که زندان‌های این زمان، سخت نیست و زندانی سیاسی می‌تواند از درون حبس، تاثیراتی ویژه بر رشد جنبش بگذارد. زندان‌هراسی را دشمنان عدالت و آزادی به‌منظور کم‌فروغ کردن جنبش اجتماعی، ترویج...


کیوان صمیمى

چند ماه است که در ادامه‌ی بازداشتم در اجتماع روز جهانی کارگر، در دادسرای اوین حضور پیداکرده‌ام. ازآنجا که احضارشدن اتفاق مهمی نیست و برایم معمولی شده، ضرورتی به اعلان کردن آن ندیدم.

این مرحله اما، باید اطلاع‌رسانی کنم زیرا حق آشنایان است. زمانِ رفتنم به زندان خواهندپرسند، چرا نگفته‌بودید.

چندین جلسه بازپرسی شدم و تفهیم اتهام. البته چند موضوع به مورد قبلی یعنی اتهام حضور روبه‌روی مجلس به‌مناسبت اول ماه می، اضافه کردند.

همیشه گفته و نوشته‌ام که زندان‌های این زمان، سخت نیست و زندانی سیاسی می‌تواند از درون حبس، تاثیراتی ویژه بر رشد جنبش بگذارد. زندان‌هراسی را دشمنان عدالت و آزادی به‌منظور کم‌فروغ کردن جنبش اجتماعی، ترویج می‌کنند.

بدیهیست که باید از زندانی‌شدن پرهیز کرد ولی اگر قرار باشد آزادی‌خواهان به‌خاطر زندان نرفتن ضعف نشان دهند، به خودشان و به جنبش ضربه زده‌اند.

هرکجا که یار باشد خوشدلم
گر بوَد در بند و سجنی منزلم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.