سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

آقای وزیرکشور! با شما هستم

چکیده : از ظهر امروز اعداد و ارقام فراوانی در فضای مجازی می چرخد. این ارقام ،هم به میزان مشارکت مردم در انتخابات اشاره دارد و هم از میزان رای برخی کاندیداها خبر می دهد. خب تا اینجا طبیعی است. آنچه غیرطبیعی می نماید این شایعه است که مسئولان ستاد انتخابات در استانهای مختلف از اعلام عدد شرکت کنندگان در انتخابات منع شده اند و قرار است نتایج کل انتخابات، یکجا اعلام...


محمد مهاجری

جناب آقای وزیر کشور! میدانیم امروز پرکارترین روز را طی دوسال گذشته(ازنتخابات۹۶به بعد) داشتید. آنقدرسرتان شلوغ بود که شاید جنگ روانی بر سر بیماری کرونا را که در فضای مجازی و واقعی روی اعصاب مردم بود،متوجه نشده اید. به احتمال زیاد از اینکه به لطف دوستان خودی! وارد لیست سیاهFATF شدیم خبر ندارید. خوش به حال تان . وقت هست که این خبرها را هم ببینید.

اما الان اتفاق دیگری هم وجود دارد که مربوط به خود شماست.
از ظهر امروز اعداد و ارقام فراوانی در فضای مجازی می چرخد. این ارقام ،هم به میزان مشارکت مردم در انتخابات اشاره دارد و هم از میزان رای برخی کاندیداها خبر می دهد. خب تا اینجا طبیعی است. آنچه غیرطبیعی می نماید این شایعه است که مسئولان ستاد انتخابات در استانهای مختلف از اعلام عدد شرکت کنندگان در انتخابات منع شده اند و قرار است نتایج کل انتخابات، یکجا اعلام شود.

می دانید معنای این شایعه چیست؟ معنایش پیدایش هزاران حرف و حدیث است که بعضی از آنها می تواند امنیت به هم زن باشد.

شما مدتهاست درگیر انتخاباتید و حالا موقع بهره برداری از زحمات است.
ظاهرا سامانه ای که در همه صندوهای رای وجود داشته دست کم آمار شرکت کنندگان را ثبت کرده. دستور بدهید برای رفع هرگونه شائبه و شایعه این رقم در اولین فرصت اعلام گردد و نتایج انتخابات حوزه های مختلف در سراسر کشور نیز بتدریج اعلام شود.
جامعه،تاب شایعات بیشتر را ندارد.
از ما گفتن!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.