سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

‏چنین کرد ‎میرحسین…

چکیده :‏شورای نگهبان سال‌هاست با نظارت استصوابی صحنه‌ای خطرناک برای مردم آراسته است و ما همیشه به بهانه‌ای و با توجیهی ظاهرا عقلایی و منطقی پذیرفته‌ایم به امید ایجاد تغییر در این صحنه بازی کنیم. نتیجه‌ی این کنش وضعیت فجیعی است که امروز به آن مبتلا...


علی‌اصغر خدایاری

درسال ۸۸ اگرمیرحسین بامااصلاح‌طلبان مشورت می‌کرد، شایدازروی خیرخواهی به اوتوصیه می‌کردیم فعلاً تسلیم شورای نگهبان ورهبری شودوخودرا برای انتخابات دوره‌ی بعدحفظ کند. ولی اوتسلیم آن صحنه‌آرایی خطرناک نشدوبه هیچ قیمتی نپذیرفت در آن صحنه بازی کند.

‏شورای نگهبان سال‌هاست با نظارت استصوابی صحنه‌ای خطرناک برای مردم آراسته است و ما همیشه به بهانه‌ای و با توجیهی ظاهرا عقلایی و منطقی پذیرفته‌ایم به امید ایجاد تغییر در این صحنه بازی کنیم. نتیجه‌ی این کنش وضعیت فجیعی است که امروز به آن مبتلا شده‌ایم.

‏شاید بهتر بود از همان روز اول به منطق ‎میرحسین عمل می‌کردیم و تسلیم صحنه‌آرایی خطرناک شورای نگهبان نمی‌شدیم و آنها را در صحنه تنها می‌گذاشتیم. اگر باور داشته باشیم بیش و پیش از اینکه ما به تأیید صلاحیت آنها نیاز داشته باشیم، آنها به مشارکت ما نیازمندند.

این بار ‎من رأی نمی‌دهم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.