سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار دختران میرحسین و رهنورد با مادر و همسر محمدحسین کروبی...

دیدار دختران میرحسین و رهنورد با مادر و همسر محمدحسین کروبی

چکیده :حسین و دیگر بچه های من از ابتدای تولد با سختی و مبارزه آشنا شده و بزرگ شده اند. حالا که او مردی ۵۴ ساله است و از ۱۵ سالگی به جبهه رفته و حتی پس از ۸۸ نیز ۳ بار ماموران اطلاعات به منزل وی ریختند که ۲ بار آن بدون حضور وی و خانواده اش بوده است....


صبح دیروز، کوکب موسوی و زهرا موسوی، دختران میرحسین و رهنورد به دیدار فاطمه کروبی و رویا ملکی، همسر محمدحسین کروبی رفتند.

به گزارش سحام، در این دیدار دختران زهرا رهنورد و مهندس موسوی، جویای وضعیت آقای کروبی در حصر و نیز فرزند ایشان که هم اکنون در بازداشت است، شدند. همچنین پیرامون وضعیت حصر رهبران جنبش سبز نیز صحبت و گفتگو شد.

خانم کروبی نیز در این دیدار با صحبت پیرامون مشکلات و فشارهای فعلی گفتند که زندگی ما از همان ابتدا با چنین شرایطی مواجه بوده است. ایشان با ذکر خاطره ای افزودند که “در سال ۴۱ ازدواج کردم و سال ۴۴ حسین به دنیا آمد؛ مدتی بعد آقای کروبی که به تازگی از زندان آزاد شده بودند، به طور غیرقانونی به نجف رفتند. پس از اینکه آقای کروبی از نجف بازگشتند، حسین ۸ ماهه بود و ماموران ساواک که به دنبال آقای کروبی بودند، به منزل ما در قم ریختند و ایشان را دستگیر کردند و رفتند. آقای کروبی به همراه خود از نجف، مطالب و نوشته هایی آورده بود که براى محکومیت چند ساله اش کافى بود. خوشبختانه منزل را تفتیش نکردند و رفتند و من بلافاصله پس از رفتن آنان مجبور شدم حسین را در خانه تنها بگذارم و او را در جایی گذاشتم تا به خودش آسیبی نرساند، و سریعا آن اسناد را در بقچه ای گذاشتم و از خانه خارج و به آقای محمود دعایی رساندم و به ایشان گفتم که ساواک همسرم را دستگیر کرد. ساعتی بعد دوباره ماموران ساواک به همراه آقای کروبی به منزل بازگشتند تا خانه را کامل در حضور وی جستجو کنند. و در نهایت آقای کروبی به گنبد کاووس تبعید شد و من و حسین به آنجا رفتیم.”

فاطمه کروبی در ادامه با اشاره به شرایط فعلی افزودند: “حسین و دیگر بچه های من از ابتدای تولد با سختی و مبارزه آشنا شده و بزرگ شده اند. حالا که او مردی ۵۴ ساله است و از ۱۵ سالگی به جبهه رفته و حتی پس از ۸۸ نیز ۳ بار ماموران اطلاعات به منزل وی ریختند که ۲ بار آن بدون حضور وی و خانواده اش بوده است. ذکر این خاطره به این دلیل بود که بگویم این بچه ها با این مشکلات از ابتدای کودکی آشنا بوده اند اما انتظار این را نداشتیم که در بازجویی ها به ایشان توهین شود.”

خانم کروبی در انتهای این دیدار از کوکب موسوی و زهرا موسوی خواستند که سلام ایشان را به خانم رهنورد و مهندس موسوی برسانند و آرزو کردند که هر چه زودتر این حصر غیرقانونی برداشته شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.