سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هنوز نیروهای امنیتی اجازه نداده‌اند «پوریا ناصری‌خواه» سنگ قبر داشته باشد...

هنوز نیروهای امنیتی اجازه نداده‌اند «پوریا ناصری‌خواه» سنگ قبر داشته باشد

چکیده :«پوریا ناصری‌خواه» از کشته شدگان در اعتراضات پاییز ۹۸ است. این جوان ۲۳ ساله متولد استان کرمانشاه با شلیک گلوله مستقیم نیروهای امنیتی در «شهریار»، کرج، کشته شد....


این گزارش را یکی از نزدیکان خانواده ناصری‌خواه از روستای «سراب تیران» و بخش «کوزران سنجابی» از توابع شهرستان «کرمانشاه» تهیه و برای ایران‌وایر ارسال کرده است.

این شهروندخبرنگار در توضیح این گزارش نوشته است: نیروهای امنتی هنوز اجازه نداده‌اند برای پوریا سنگ‌قبری بگذاریم. می‌گویند برای منافع ملی ضرر دارد.

«پوریا ناصری‌خواه» از کشته شدگان در اعتراضات پاییز ۹۸ است. این جوان ۲۳ ساله متولد استان کرمانشاه با شلیک گلوله مستقیم نیروهای امنیتی در «شهریار»، کرج،  کشته شد.

شهروند خبرنگار ایران‌وایر در ادامه می‌گوید: «چند متر آن‌طرف‌تر از قبر پوریا، «شلر فرهادی» به خاک سپرده شده است.»

شلرفرهادی  دانشجوی «علوم سیاسی» دانشگاه رازی کرمانشاه و یکی از امضاء کنندگان نامه تعدادی از دانشجویان به آیت‌الله سید‌علی خامنه‌ای، رهبرجمهوری اسلامی ایران‌، بود که  بعد قرائت آن بیانیه انتقادی به همراه تعدادی دیگر از دانشجویان امضاء کنند  بازداشت شد.

بعد از ۴ ماه  بازداشت و بی‌خبری مطلق  از این دختر  ۲۵ ساله  از زندان اوین با خانواده شلر تماس گرفتند و دخترشان را نیمه‌جان و با وضعیت روحی نا‌مناسب  تحویل دادند.  دی ماه  ۱۳۹۱ مجدد با این خانواده تماس می‌گیرند که باید دخترشان به  زندان اوین خودش را معرفی کند . همان روز یعنی ۱۵ دی ماه شلر در خانه پدری‌اش، با تفنگ شکاری خودکشی کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.