سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

ایران یک کشور است ….

چکیده :انقلاب ما در قانون اساسی ما متبلور است و بعد از تصویب قانون اساسی و تاسیس جمهوری اسلامی ما یک کشورکه بودیم و یک نظام و ساختار سیاسی مستقر هم داریم که انقلاب در آن تبلور یافته و تمام...


محمد رضا رزاقی

ما یک کشور هستیم با ساختارها و تاسیسات و زیر بناها و یک جمعیت هشتاد میلیونی با انواع گوناگون نیازها ایران بسان یک موجود زنده است که نیاز مداوم به مراقبت و توجه دارد . این موجود زنده که دارای حیات است نیازمند برنامه ریزی دقیق برای حال و آینده است . معاش می خواهد . تفریح می خواهد . باید به فکر پیری باشد لذا آینده نگری و برنامه ریزی می خواهد که این امر مستلزم آرامش هست و صد البته این موجود زنده سیستم دفاعی و ایمنی هم لازم دارد و یک حالت ارگانیک هست و یک منظومه دقیق باید دانست بحران مداوم و هیجانات مستمر و موسومی و دامن زدن به حالات فوق العاده و اضطراری بودن همیشگی اوضاع ممکن است در کوتاه مدت رافع مشکلات باشد اما به دلیل اینکه این موجود ذی حیات دارای نیازهای دائمی و مستمر و متکثر و پیش رونده است و بر آورده سازی آنها آرامش و تلاش و برنامه ریزی می طلبد در نهایت حیات به خطر می افتد فرض کنید یک انسان به مثابه یک موجود زنده به دلیل یک انفجار هیجانی یا عاطفی یا اعتقادی یا امثالهم مدتی غذا نخورد یا تفریح نکند یا کار نکند چه خواهد شد یا حیاتش به مخاطره می افتد یا چنان نحیف و مهجور می شود که کارکردی نخواهد داشت …..

ما باید شرایط کشور را به حالت عادی و نرمال برگردانیم از بحران و هیجان و وضعیت فوق العاده همیشگی خارج شویم .

می فرمایند انقلاب زنده است و تداوم دارد به نظر بنده این انقلابی بودن خود یعنی اضطراب یعنی شرایط فوق العاده یعنی بحران ….
انقلاب ما در قانون اساسی ما متبلور است و بعد از تصویب قانون اساسی و تاسیس جمهوری اسلامی ما یک کشورکه بودیم و یک نظام و ساختار سیاسی مستقر هم داریم که انقلاب در آن تبلور یافته و تمام ….

اولویت اول کشور برای توسعه و حتی موفقیت و ثبات نظام سیاسی و جمهوری اسلامی نرمالیزاسیون است ( نه به معنای آمریکایی) هیجان و بحران و حالت فوق العاده همیشگی ممکن است به مرگ ما نینجامد اما مطمئن باشید مارا روزبه روز نحیف و مهجور و رنجور تر خواهد کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.