سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نگاه مخاطبان/ سخنی با هموطنان حامی حکومت...

نگاه مخاطبان/ سخنی با هموطنان حامی حکومت

چکیده :بردار و خواهر من لطفا کمی شک کن! شاید برای هشتاد و هشت هم معترضین دروغ نمی گفتند و حکومت دروغگو بود . شاید برای دی ماه نود و شش و آبان امسال هم معترضین هموطن تو راست می گویند که بدون سلاح و با دست خالی مورد کشتار دسته جمعی قرار گرفته اند....


مهدی سلیمی

هم میهن گرامی قصد ندارم کودکانه رجز بخوانم و بگویم دیدی اشتباه می کردی و من راست می گفتم و هواپیما با اصابت موشک سقوط کرده و به تشدید شکاف عمیق میان خودمان کمک کنم فقط و فقط یک خواهش دارم آن هم اینکه کمی تفکر کن و کمی شک کن.

سه روز تمام رسانه هایی مثل صدا و سیما و خبرگزاری فارس و … که چشم و گوش بسته به آنها اعتماد دارید و همواره تمام رسانه های جهان جز خودشان را به شما دروغگو معرفی کرده اند با انواع ترفندها و استفاده از فلان کارشناس و … متفق القول سعی در القای این مطلب داشتند که اصابت موشک به هواپیما توهم، غیر علمی و امری محال است. حالا آیا زمان آن نرسیده که در روایت آنها از امور دیگر هم شک کنید؟

ممکن هست بفرمایید به آنها اطلاعات غلط داده اند. بر فرض که درست بگویید اما اولا آنها در مورد چیزی که هیچ اطلاعات دقیقی نداشته اند چرا نظر کارشناسی ارائه میدادند و علت را فقط و فقط نقص فنی میدانستند؟ ثانیا از کجا معلوم که در موارد دیگری مثل حوادث آبان ماه از طرف مسئولین به این رسانه ها راست گفته شده باشد و تحلیل آنها از آن وقایع هم مثل قضیه هواپیما یک تحلیل بر مبنای اطلاعات غلط نباشد؟
ثالثا آیا وظیفه یک رسانه راستی آزمایی یک خبر نیست؟ آیا اینکه چنین رسانه هایی بدون هیچ تحقیق و اعتبار سنجی و فقط بخاطر اعتماد چشم و گوش بسته به مسئولین حکومتی هر چه را که آنها بگویند، بعنوان خبر واقعی به مخاطب بدهند نامش می شود کار حرفه ای رسانه یا کمک به حکومت برای فریب افکار عمومی؟

هم میهن من کمی شک کن به اینکه چرا یک بار این صدا و سیما در تمام مصاحبه های به اصطلاح مردمی خود حتی تصادفا به فردی که مخالف حکومت باشد و موافق با تظاهرات های علیه حکومت باشد برخورد نکرده است!
چرا حتی در این واقعه سقوط هواپیما این رسانه تمام گزارشات مردمی که ارائه می کند نشان از کسانی دارد که از سپاه تشکر می کنند آیا این معترضین تهرانی از جایی دیگر وارد می شوند و آیا صدا و سیما یک بار تصادفی هم شده نمی توانسته یکی از اینها را نشان دهد؟
چرا حتی در مصاحبه با خانواده های جان باختگان گزینشی عمل می کند و فقط چند خانواده خاص را نشان می دهد؟ آیا شک نمی کنی که این مصاحبه ها حرفه ای و بیطرف نیست بلکه جهت دار است و آیا میدانی مصاحبه جهت دار یعنی تلاش برای فریب تو ؟

بردار و خواهر من لطفا کمی شک کن! شاید برای هشتاد و هشت هم معترضین دروغ نمی گفتند و حکومت دروغگو بود . شاید برای دی ماه نود و شش و آبان امسال هم معترضین هموطن تو راست می گویند که بدون سلاح و با دست خالی مورد کشتار دسته جمعی قرار گرفته اند.

هموطن عزیز شک کن برای خودت برای وجدانت برای فردای قیامت که ممکن است این شک نکردن تو باعث شود در جنایاتی هولناک شریک جرم باشی چرا که این حکومت به پشتوانه تو و هواداری تو است که مانده و راحت ظلم می کند و تو را می فریبد و جرم تو کمتر از او نیست بلکه بیشتر است.

در کلام آخر شک کن برای خاطر همین نظامی که دوستش داری.
تو اگر شک کنی تو اگر دلیل دروغ گفتن به مردم را مطالبه کنی، آن وقت حکومت را مجبور میکنی صداقت پیشه کند.
مجبور می شود اشتباه را بپذیرد و این خود گام اول برای اصلاح و بهبود حکومت است و حکومتی که صداقت و اصلاح را در دستور کار قرار دهد بیشتر می تواند به بقای خود و ایجاد رضایت عمومی امیدوار باشد

کلامم تمام و دوباره هم می گویم لطفا کمی شک کن.

هم میهن توDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.