سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » لطف‌الله میثمی خطاب به محمد نوریزاد: با شکستن اعتصاب غذای خود، درس انعطاف و مدارا ...

لطف‌الله میثمی خطاب به محمد نوریزاد: با شکستن اعتصاب غذای خود، درس انعطاف و مدارا دهید

چکیده :متأسفانه در مورد شهید هدی صابر کوتاهی کردیم و قاطعانه از وی درخواست شکستن اعتصاب غذا نکردیم. اما امروز بطور جد از شما و سایر عزیزانی که اعتصاب غذا کرده‌اند تقاضا می‌کنیم، بر ما منت نهاده و غمی بر غمهای روزافزون جامعه نیفزایید....


جناب آقای نوریزاد

سلام و درود بر شما که برای رسیدن به آرمان‌ها و اهداف ایستاده‌اید.

خبرهای ناگوار وضعیت جسمانی شما همه فرهیختگان و دلسوزان کشور را نگران و آشفته خاطر کرده است.

بسیار متأسفیم که صدای شما شنیده نمی‌شود که مجبور شوید جان خود را برای شنیدن سخنی و نصیحتی هزینه کنید. اما درشرایط بحرانی که امروز کشور با آن روبروست، و آینده مبهم و نامعلومی که در انتظار ملت رنجدیده ماست، ما را به این قاطعیت رساند که از شما با تمام وجود خواهش کنیم، با شکستن اعتصاب غذای خود، درس انعطاف و مدارا دهید.

ما از شما تقاضا داریم قدری صبوری کنید. ملت ما با هزینه‌هایی که این روزها پرداخته، ظرفیت مواجه شدن با فاجعه دیگری را ندارد.

خانواده شما با رنج‌هایی که تاکنون متحمل شده است، بخشی از همین مردمی هستند که شما برای بهبودی شرایط زیست‌شان تلاش می‌کنید.

متأسفانه در مورد شهید هدی صابر کوتاهی کردیم و قاطعانه از وی درخواست شکستن اعتصاب غذا نکردیم. اما امروز بطور جد از شما و سایر عزیزانی که اعتصاب غذا کرده‌اند تقاضا می‌کنیم، بر ما منت نهاده و غمی بر غمهای روزافزون جامعه نیفزایید.

از طرف بسیاری از دوستانDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.