سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بی‌خبری از وضعیت لیلا حسین‌زاده، دانشجوی زندانی...

بی‌خبری از وضعیت لیلا حسین‌زاده، دانشجوی زندانی

چکیده :لیلا حسین‌زاده، فعال صنفی-دانشجویی دانشگاه تهران، از مردادماه برای اجرای حکم ۲سال و نیم خود در پی اتهاماتی بی پایه و اساس از جانب دستگاه قضائی، در زندان اوین به سر...


در پی اعلام تحصن ۸نفر از زندانیان زن زندان اوین در همراهی با معترضان آبان‌ماه و چهلم جان‌باختگان اعتراضات، راه‌های ارتباطی زندانیان با خانواده‌هایشان قطع شده است.

لیلا حسین‌زاده، دانشجوی زندانی دانشگاه تهران آخرین‌بار شنبه هفته گذشته تماس گرفته است و طی یک هفته اخیر هیچ خبری از سلامتی او در دست نیست. این درحالی است که در همین مدت خبر تبعید نرگس محمدی به زندان زنجان منتشر شد که حاکی از انتقال خشونت‌آمیز او توسط رئیس زندان اوین بود. این خبر در کنار اخبار جسته‌وگریخته از انتقال برخی به بند ۲ الف و ۲۰۹ و همچنین بی‌اطلاعی از وضعیت زنان زندان اوین، نگرانی درباره سلامتی آنها را شدت بخشیده است.

گفتنی است لیلا حسین‌زاده، فعال صنفی-دانشجویی دانشگاه تهران، از مردادماه برای اجرای حکم ۲سال و نیم خود در پی اتهاماتی بی پایه و اساس از جانب دستگاه قضائی، در زندان اوین به سر می‌برد.

منبع: شورای صنفی دانشجویانDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.