سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پارسایی در تذکر شفاهی: چه راهکاری برای پیشگیری از کشته شدن مردم داشتید؟ و کدام اقدا...

پارسایی در تذکر شفاهی: چه راهکاری برای پیشگیری از کشته شدن مردم داشتید؟ و کدام اقدامات پیشگیرانه را ابتدا اجرا کردید و سپس روی مردم آتش گشودید؟

چکیده :حتّی یک نفر از جانباختگان در حریم ورودی پادگان‌ها در شیراز و صدرا نبوده‌اند؛ چه راهکاری برای پیشگیری از کشته شدن مردم داشتید؟ و کدام اقدامات پیشگیرانه را ابتدا اجرا کردید و سپس روی مردم آتش گشودید؟ بهرام پارسایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس‌جمهور با تبریک...


حتّی یک نفر از جانباختگان در حریم ورودی پادگان‌ها در شیراز و صدرا نبوده‌اند؛ چه راهکاری برای پیشگیری از کشته شدن مردم داشتید؟ و کدام اقدامات پیشگیرانه را ابتدا اجرا کردید و سپس روی مردم آتش گشودید؟

بهرام پارسایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس‌جمهور با تبریک روز دانشجو گفت:

از بخشی از سیاست‌های خارجی و برجامی مانند همیشه از شما حمایت می‌کنیم و تزلزل برجام و فشار وارده به مردم کشور، نشان از جایگاه برجام دارد اما در مباحثی به صورت جدی از شما گلایه داریم.

شما که می‌گویید گروهی اندک اعتراض داشته‌اند، یک بار این اصل را به اجرا بگذارید و با ایجاد فضای امن اجازه دهید اجتماعات شکل گیرند و مشاهده کنید تا چه اندازه مردم از رفتارها و ناکارآمدی‌ها ناراضی هستند.

بر اساس اصل ۷۹ دولت اجازه دارد با تصویب مجلس محدودیت‌های ضروری را به طور موقت برقرار کند؛ قطع اینترنت توسط شورای عالی امنیت ملی به ریاست شما به طور کامل برخلاف این اصل قانون اساسی است.

در بحث اعتراضات مدنی مردم، اینکه بخواهید همه را اغتشاشگر و آشوبگر خطاب کنید به صلاح و درست نیست و اینکه گفته می‌شود در شیراز و صدرا به اماکن نظامی حمله کرده‌اند، بر اساس اطلاعات واصله حتّی یک نفر از جانباختگان در حریم ورودی پادگان‌ها نبوده‌اند؛ چه راهکاری برای پیشگیری از کشته شدن مردم داشتید؟ و کدام اقدامات پیشگیرانه را ابتدا اجرا کردید و سپس روی مردم آتش گشودید؟

در پی دستور رهبری، از مراکز امنیتی و قضایی می‌خواهیم این مسائل را به طور جدی در رأس کار خود قرار داده و برای شفافیت موضوع از رئیس قوه قضائیه تقاضا داریم به جای پخش اعترافات از صدا و سیما، دادگاه‌ها را به صورت علنی برگزار کند تا حقّی از مردم ضایع نشود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.