سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سرلشکر جعفری: مردم هیچ چاره ای ندارند جز اینکه به سمت نیروی جوان مسلمان انقلابی برو...

سرلشکر جعفری: مردم هیچ چاره ای ندارند جز اینکه به سمت نیروی جوان مسلمان انقلابی بروند که پشت سر رهبری مشکلات را حل می‌کند

چکیده :هر نوع مدیریتی با کوچکترین فاصله یا تفاوت نسبت به سیاست های رهبری قابل اجرا و تداوم نیست درنتیجه انتخاب ها نیز باید به مرور به سمت تقلید از سلیقه و فکر و منویات رهبری هدایت شود و ملت باید به زور متقاعد شوند که انتخاب رهبری در کشور انتخاب اصلح و اصلی است و انتخاب ملت در صورت زاویه داشتن با خواست رهبری بلوکه و بی اثر خواهد شد....


کلمه – گروه سیاسی

فرمانده سابق سپاه که اسناد قانون شکنی و دخالت خشونت بار سپاه تحت فرماندهی او در کودتای انتخاباتی ۸۸ و جلوگیری نظامی از افزایش شیب آرای ملت به سمت مهندس موسوی و دستکاری واضح در نتیجه انتخابات هنوز منجر به محاکمه یا دستکم پاسخگویی وی نشده است در اظهار نظری که مصداق بین دخالت نظامیان در سیاست و تعیین سرنوشت ملت است، «تنها راه خروج مردم از بن‌بست» را « تغییر انتخاب‌هایشان» دانسته و بدون اشاره به میزان مصادره اقتصاد خصوصی و فضای کسب و کار و برپایی اسکله ها و فرودگاه های غیرمجاز توسط سپاه و پاسخ گویی درباره نابودی محیط زیست و گردشگری کشور با دخالت های غیرقانونی نظامیان و تخریب سیاست خارجی کشور گفته است:

«مردم هیچ چاره ای ندارند جز اینکه به سمت نیروی جوان مسلمان انقلابی مجاهد بروند که پشت سر رهبری مشکلات مردم را یکی پس از دیگری حل کنند. مدیریت کشور باید با همان نگاه رهبری که نگاه اسلام ناب است هماهنگ شود.»

جعفری در ادامه سخنان خود نظارت استصوابی شورای نگهبان را که سد سدید ورود ایرانیان شایسته و کارآمد و غیرفاسد و آزاد از مافیای پول و قدرت و رها از چاپلوسی و تملق برای بیت و ولایت و قدرت به عرصه مدیریت دولت و وکالت مجلس و دیگر حوزه های اداره کشور است و سرنوشت مملکت را به فساد سیستماتیک سوق داده است، کافی ندانسته و در سخنانی که یادآور دادگاه های تفتیش عقاید قرون وسطی است، خواستار تایید صلاحیت افراد با توجه به مبانی فکری آنان شده و گفته است:

اگر کسی در این مبانی اشکال داشته باشد، سنجش آن، وظیفه سنگین شورای نگهبان است. که فکر نمی کنم شورای نگهبان با این دقت نگاه کنند و روی مبانی فکری افراد برای تایید صلاحیت تمرکز کنند. الان در همین کشورهایی که مهد دموکراسی هم هستند باید نگاه فرد با نگاه حکومت بخواند.

از دید فرمانده سابق سپاه که همچنان مورد توجه و اعتماد رهبری و تاثیرگذار بر آموزش فرهنگی عقیدتی نیروها و فرماندهان سپاه است اصولا اختلاف نظر با رهبری در هر زمینه موجب ممنوعیت هر نوع مدیریت و کار اجرایی در کشور است و در نتیجه انتخاب ملت نیز به گفته این مقام نظامی فی نفسه باید تابعی از خواست رهبری باشد وگرنه امور مملکت قفل می‌شود چون این گزاره باید ثابت شود که هر نوع مدیریتی با کوچکترین فاصله یا تفاوت نسبت به سیاست های رهبری قابل اجرا و تداوم نیست درنتیجه انتخاب ها نیز باید به مرور به سمت تقلید از سلیقه و فکر و منویات رهبری هدایت شود و ملت باید به زور متقاعد شوند که انتخاب رهبری در کشور انتخاب اصلح و اصلی است و انتخاب ملت در صورت زاویه داشتن با خواست رهبری بلوکه و بی اثر خواهد شد. اظهار نظری که بوضوح به تعطیلی قانون اساسی، نهاد انتخابات و ظهور دیکتاتوری آشکار در کشور می انجامد. جعفری می‌گوید:

آقایانی که اینجا روی کار می آیند ابایی ندارند که بگویند دیدگاه ما با رهبری اختلاف دارد. خوب اگر دیدگاهت اختلاف دارد برای چه آمدی؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.