سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خاتمی مرد اخلاق، امید و اصلاحات است...

خاتمی مرد اخلاق، امید و اصلاحات است

چکیده :خاتمی، در یک جمله واقع بینانه و زیرکانه از یک توطئه ای بزرگ «یا همان امواج مخرب سازمان یافته علیه، دولت وملت» خبر داد که اگر رهبری دخالت نمی کرد عاقبت آن ناپیدا بود. خاتمی مرد اخلاق، عقلانیت و رهبری واقعیت گراست، اگر رقیب یا مخالف و زندانبان او کار درستی انجام دهد آن را هم قدر می داند....


على اسدی

از آقای محمد جواد اکبرین و مواضع ایشان بسیار مطالب دیده و شنیده ام. غالبا هم دیدگاههای ایشان را پسندیده ام، حتی حساسیت و دقت نظر ایشان را در این مورد خاص میپذیرم.

اما خاتمی با بنده و امثال آقای اکبرین تفاوت دارد. او اندیشمندی مصلح و سیاستمداری اصلاح طلب است. خاتمی نه یک انقلابی و یا برانداز که رهبر تفکر اصلاحات است. او می داند که در جامعه استبداد زده تاریخی ایران هیچ تغییر رژیمی به آزادی و رفاه مردم ایران منجر نشده است. خاتمی مرد اخلاق، امید و اصلاحات است.

بنده به عنوان یک شاهد و حاضر در جلسه جناب خاتمی با ایثارگران بودم. ایشان به دقت بیانات به شدت انتقادی و مهم نمایندگان ایثارگران را شنید و تایید کرد، نمونه ای از این بیانات را هم از قول سخنگوی حزب رسانه ای کرد. سر تا پای سخنان آقای خاتمی در این جلسه نقد، پیشنهاد و راهکار اصلاح طلبانه بود.

خاتمی، در یک جمله واقع بینانه و زیرکانه از یک توطئه ای بزرگ «یا همان امواج مخرب سازمان یافته علیه، دولت وملت» خبر داد که اگر رهبری دخالت نمی کرد عاقبت آن ناپیدا بود. خاتمی مرد اخلاق، عقلانیت و رهبری واقعیت گراست، اگر رقیب یا مخالف و زندانبان او کار درستی انجام دهد آن را هم قدر می داند. خاتمی به جامعه و خود رهبری یاد آوری کرد که تندروهای افراطی با دور زدن خود ایشان چه هزینه هایی برای ملت ایران ممکن است ایجاد کنند.

اگر این جمله خاتمی سهم اندکی در شهید قلمداد کردن جانباختگان بدست سربازان ولایت داشته باشد، که به نظر من دارد، کافی است که قبول کنیم مشی اصلاح طلبانه او پس از سالها خون دل خوردن درآستانه ثمر دهی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.