سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله العظمی بروجردی، به روایت: آیت‌الله العظمی منتظری...

آیت‌الله العظمی بروجردی، به روایت: آیت‌الله العظمی منتظری

چکیده :با جستجویی ساده ‌بویژه در فضای مجازی، روایتگران بسیاری را می یابیم ‌که مستقیم یا غیر مستقیم دوران آیت الله‌‌ بروجردی را درک کرده و ماحصل مشاهده وتحقیق خویش را تحریر کرده اند؛ ولی از میان آنان، روایت آیت الله‌ منتظری از استاد بزرگوارش برجستگی دارد. در دیباچه کتاب دلایل برتری و امتیاز این روایت، تشریح شده است....


کتاب «آیت‌الله العظمی بروجردی، به روایت: آیت‌الله العظمی منتظری»، تالیف مجتبی لطفی توسط انتشارات سرائی منتشر شد.

«آیت‌الله العظمی بروجردی، به روایت: آیت‌الله العظمی منتظری» کتابی است منحصر به فرد، با آگاهی های نو درباره یکی ازبزرگترین فقیهان معاصر که رویکردی معتدل و مخالف با رادیکالیسم داشت.راوی این آگاهی نیز برجسته ترین شاگرد اوست که خود از فقهای بزرگ و آزادیخواه عصرما بود.

از مقدمه کتاب:
با جستجویی ساده ‌بویژه در فضای مجازی، روایتگران بسیاری را می یابیم ‌که مستقیم یا غیر مستقیم دوران آیت الله‌‌ بروجردی را درک کرده و ماحصل مشاهده وتحقیق خویش را تحریر کرده اند؛ ولی از میان آنان، روایت آیت الله‌ منتظری از استاد بزرگوارش برجستگی دارد. در دیباچه کتاب دلایل برتری و امتیاز این روایت، تشریح شده است.

پس از پاسخ به این پرسش ابتدایی کتاب که: چرا این روایت واجد اهمیت است؟ و بیان اینکه آیت الله منتظری اگر سالیانی از عمر خویش را در تحولات سال های ۴۲تا۵۷ صرف نکرده بود! خلاء بروجردی را پر می کرد به بیان خاطرات و نظرات وی از استادش پرداخته ایم که غالبا روایتی دسته اول، ناگفته، معتبر و روشنگر است.

منبع: کانال تلگرام انتشارات سراییDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.