سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عباس واحدیان، یکی دیگر از امضاکنندگان بیانیه ۱۴ نفره بازداشت شد...

عباس واحدیان، یکی دیگر از امضاکنندگان بیانیه ۱۴ نفره بازداشت شد

چکیده : عباس واحدیان شاهرودی، یکی دیگر از ۱۴ نفری که با امضای بیانیه‌ای خواستار استعفای آقای خامنه‌ای شده بودند، شامگاه یکشنبه در مشهد بازداشت شده است....


بنابر گزارش‌ها، مأموران امنیتی عباس واحدیان شاهرودی را در منزلش در مشهد بازداشت کرده‌اند.

بنابر گزارش‌ها، عباس واحدیان شاهرودی، یکی دیگر از ۱۴ نفری که با امضای بیانیه‌ای خواستار استعفای آقای خامنه‌ای شده بودند، شامگاه یکشنبه در مشهد بازداشت شده است.

به نوشته نهادها و فعالان حقوق بشر، مأموران امنیتی شامگاه یکشنبه با یورش به منزل آقای واحدیان در مشهد، او را بازداشت کرده‌اند.

مقام‌های قضایی جمهوری اسلامی هنوز درباره این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

۱۴ تن از فعالان مدنی و سیاسی خرداد امسال با امضای بیانیه‌ای خواستار استعفای آقای خامنه‌ای از رهبری شدند. این بیانیه با استقبال سایر فعالان روبه‌روشد و ۱۴ فعال زن در داخل ایران نیز تقاضای مشابهی مطرح کردند.

تاکنون شماری از امضاکنندگان هر دو بیانیه بازداشت شده یا از تهدید و حمله به خود خبر داده‌اند.

شماری از امضاکنندگان این دو بیانیه هفته گذشته به همراه شماری از فعالان سیاسی در اعتراض به حکم ۱۳ سال زندان برای کمال جعفری یزدی، یکی از امضاکنندگان، در برابر ساختمان دادگستری مشهد تجمع کردند اما مأموران امنیتی آنها را بازداشت کردند.

منبع: رادیو فرداDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.