سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت لیلا حسین‌زاده، دانشجوی دانشگاه تهران...

بازداشت لیلا حسین‌زاده، دانشجوی دانشگاه تهران

چکیده : «لیلا حسین‌زاده»، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی، روز یکشنبه ۶ مرداد در خانه‌اش بازداشت و به زندان اوین منتقل شد. به نظر می‌رسد این بازداشت برای جرای حکم زندان سه ساله او بوده است...


 

«لیلا حسین‌زاده»، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی، روز یکشنبه ۶ مرداد در خانه‌اش بازداشت و به زندان اوین منتقل شد. به نظر می‌رسد این بازداشت برای جرای حکم زندان سه ساله او بوده است.

به گزارش کلمه، بازداشت او در شرایطی صورت گرفته که طبق احضاریه باید در روزهای آتی خود را به دادسرا معرفی می‌کرد.

دوشنبه ۳ تیرماه ۱۳۹۸ رأی دادگاه تجدید نظر پرونده «لیلا حسین‌زاده»، دانشجوی دانشگاه تهران و دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان، صادر و او به سه سال و شش ماه حبس تعزیری و دو سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.

اتهام این فعال دانشجویی «تبلیغ علیه نظام»، «اقدام علیه امنیت ملی» و «اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق شرکت در تجمعات غیرقانونی» عنوان شده بود.

لیلا حسین‌زاده به همراه تعداد دیگری از دانشجویان در جریان اعتراضات دی‌ماه ۹۶ بازداشت و در دادگاه بدوی به ۵ سال حبس محکوم شده بود.

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.