سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درباره اکبر طبری، معاون اجرایی حوزه ریاست‌ قوه‌قضا که امروز خبر رسمی دست‌گیری‌ا...

درباره اکبر طبری، معاون اجرایی حوزه ریاست‌ قوه‌قضا که امروز خبر رسمی دست‌گیری‌اش منتشر شده، چه می‌دانیم؟

چکیده :علی رضا زاکانی، نماینده اصول‌گرای دوره پیشین مجلس، چهارم خرداد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل بوده و مایه بدنامی قوه قضائیه و زد و بند شده، نام برد و بعدتر در مناظره با مصطفی تاجزاده، نام این فرد را فاش کرد؛ اکبر...


حسن نوروزی، نماینده اصول‌گرای رباط کریم و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تایید کرده که اکبر طبری، معاون اجرایی حوزه ریاست‌قوه‌قضا در دوران صادق لاریجانی بازداشت‌شده اما درباره طبری چه می‌دانیم.

علی رضا زاکانی، نماینده اصول‌گرای دوره پیشین مجلس، چهارم خرداد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل بوده و مایه بدنامی قوه قضائیه و زد و بند شده، نام برد و بعدتر در مناظره با مصطفی تاجزاده، نام این فرد را فاش کرد؛ اکبر طبری.

چندی بعد محمدعلی پورمختار، نماینده اصول‌گرای مجلس کنونی، هم به ایرنا گفت اکبر طبری همراه صادق آملی‌لاریجانی به مجمع تشخیص مصلحت رفته.

پس‌ دو فعال سیاسی شناخته‌شده اصول‌گرایان نردیک به جریان پایداری مجلس نخستین‌بار علیه این مقام‌قضایی پیشین موضع گرفته‌اند و یک نماینده اصول‌گرا امروز خبر بازداشت او را داده.

بعد از انتشار حرف‌های این دو فعال اصول‌گرا در خبرگزاری ایرنا، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت اتهام‌ها علیه اکبر طبری دروغ خواند و این‌دو تن را به خراب کردن صادق لاریجانی متهم کرد.

بنابر اطلاعیه مجمع‌تشخیص، طبری در مجمع تشخیص مصلحت مقامی نگرفته است.

در دوران ریاست دو رئیس‌قوه پیشین که زاکانی مدعی شده، طبری آن‌ها را بدبخت کرده،‌ جز معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه‌قضا، طبری هم‌چنین در زمان محمود هاشمی‌شاهرودی، معاون امورمالی قوه‌‌ قضایی هم بوده.

ابراهیم رئیسی، هم هفت روز پس از این‌که بر مسند ریاست قوه‌قضا نشست، طبری را از برکنار و یوسف باقری را به‌جای او، به‌عنوان سرپرست معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه برگمارد اما نمی‌دانیم این برکناری به فسادهای احتمالی او برمی‌گردد یا نه./روزآرزوDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.