سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اقتصاد مقاومتی و “جوانان مقاومت”...

اقتصاد مقاومتی و “جوانان مقاومت”

چکیده :در «شرایط حساس کنونی» و تحریم، اقتصاد مقاومتی یعنی «جوانان مقاومت» را از ۶۰کشور جهان دعوت کنیم؛ از همان بودجه ۸۰۰میلیاردی‌مان، هم هزینه سفر و عشق و حال‌شان را بدهیم هم هزینه‌های حساسیت منطقه‌ای و بین‌المللی نسبت به چنین همایشی را پرداخت ‌کنیم. آن اقتصاد مقاومتی «با یک وعده غذا، آنهم اشکنه» مال مردم خودمان بود، «جوانان مقاومت» گناه...


محمدجواد اکبرین

خبرگزاری سپاه خبر داده که «جوانان مقاومت» از ۶۰ کشور جهان به قم می‌آیند تا به یاد قربانیان اعتراضاتِ بحرین و دفاع از فلسطین در همایش «شبابُ‌المقاومه» شرکت کنند.

به گزارش تسنیم، شیخ عیسی قاسم، رهبر مخالفانِ بحرین سخنران این همایش است؛ او که پس از ۱۴ماه ⁧#حصر⁩ با موافقت پادشاه بحرین آزاد شده بود برای معالجه به لندن رفت و اکنون در قم زندگی می‌کند.

سه مرکزی که این همایش را برگزار می‌کنند (مدیریت حوزه، مجمع تقریبِ مذاهب و جامعه المصطفی) امسال ۸۰۰میلیارد تومان از دولت بودجه گرفته‌اند.

•نتایج اخلاقی:

۱)اگر در ایران به ظلم حکومت اعتراض کنید می‌شوید فتنه‌گر، ولی اگر جوانان بحرین به حکومت ظالم‌شان اعتراض کنند می‌شوند جوانان مقاومت. برای‌شان همایش برگزار می‌کنیم، دورشان هم می‌گردیم.

۲)حصر ۱۴ماهه‌ی رهبر مخالفان بحرین ظلم بود و آمدنش به خارج و استفاده از تریبون خارجی در ایران، ادامه مبارزه و مقاومتِ اوست. اما حصر ۹ساله‌ی رهبران مخالفان در ایران عین عدالت است و مهاجرت اجباریِ همراهان‌شان به خارج و استفاده از رسانه‌های خارجی، نامش می‌شود مزدوری دشمن.

۳)در «شرایط حساس کنونی» و تحریم، اقتصاد مقاومتی یعنی «جوانان مقاومت» را از ۶۰کشور جهان دعوت کنیم؛ از همان بودجه ۸۰۰میلیاردی‌مان، هم هزینه سفر و عشق و حال‌شان را بدهیم هم هزینه‌های حساسیت منطقه‌ای و بین‌المللی نسبت به چنین همایشی را پرداخت ‌کنیم. آن اقتصاد مقاومتی «با یک وعده غذا، آنهم اشکنه» مال مردم خودمان بود، «جوانان مقاومت» گناه دارند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.