سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی شکوری راد: باوجود ادعای علنی بودن دادگاه رضا خاتمی، اما تعداد کمی اجازه در آن ر...

علی شکوری راد: باوجود ادعای علنی بودن دادگاه رضا خاتمی، اما تعداد کمی اجازه در آن را یافتند

چکیده : حدود ۴۰ نفر از فعالان سیاسی و خبرنگاران برای حضور در این دادگاه پشت در اتاق جلسه حضور پیدا کردند که از میان آن‌ها می‌توان به چهره‌هایی چون سیدمصطفی تاجزاده،‌ فیض‌الله عرب‌سرخی، آذر منصوری، سعید شریعتی و تعداد دیگری از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و خبرنگار اشاره کرد. اما هیچ‌کدام از این افراد موفق به حضور در جلسه دادگاه نشده‌اند. حتی خبرنگار و دوربین صدا و سیما اجازه حضور در این جلسه را پیدا...


صبح امروز دومین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی برگزار شد. قرار بر این بود که دادگاه به صورت علنی برگزارشود. در دادگاه اول نیز قرار بود علنی باشد، اما خواسته قاضی دادگاه عدم انتشار جزئیات این محاکمه بود و رضا خاتمی هم به احترام دادگاه جزئیات این جلسه را منتشر نکرد.

سیدمحمدرضا خاتمی پیش از این در گفت‌وگویی اعلام کرده بود در انتخابات سال ۱۳۸۸ تا هشت‌میلیون‌رای تقلب شده‌است و این اتهامی است که برایش در دادگاه محاکمه می‌شود.

حالا علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت که به همراه خاتمی برای حضور در جلسه، به دادگاه رفته اما موفق به حضور در دادگاه نشده‌است،تصریح کرد:‌

ظاهرا دادگاه تصمیم گرفته در جلسه امروز دادگاه آقای خاتمی ۵ نفر همراه ایشان در جلسه حضور داشته باشند و ۵ نفر هم از آن‌ها (ما نمی‌دانیم آن‌ها چه کسانی هستند!)

حدود ۴۰ نفر از فعالان سیاسی و خبرنگاران برای حضور در این دادگاه پشت در اتاق جلسه حضور پیدا کردند که از میان آن‌ها می‌توان به چهره‌هایی چون سیدمصطفی تاجزاده،‌ فیض‌الله عرب‌سرخی، آذر منصوری، سعید شریعتی و تعداد دیگری از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و خبرنگار اشاره کرد. اما هیچ‌کدام از این افراد موفق به حضور در جلسه دادگاه نشده‌اند. حتی خبرنگار و دوربین صدا و سیما اجازه حضور در این جلسه را پیدا نکردند.

جلسه با تاخیر ۴۵ دقیقه‌ای آغاز شد و علی‌رغم اینکه اعلام شده‌بود دادگاه علنی است، اما تنها ۵ نفر اجازه حضور در دادگاه را پیدا کردند که خبرنگار بودند.

بعد از عدم اجازه برای ورود به دادگاه، عده‌ای از فعالین سیاسی و خبرنگاران محل برگزاری محاکمه را ترک کردند،‌ اما هنوز تعدادی از فعالین سیاسی پشت در دادگاه منتظر حصول نتیجه و پایان دادگاه هستندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.