سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرزندان انقلاب را متهم به حمایت از اسرائیل و منافقین نکنید...

فرزندان انقلاب را متهم به حمایت از اسرائیل و منافقین نکنید

چکیده :اما آنچه که اینک باید افشا شود مسیر پرونده سازی علیه اینجانب و مدیر مسئول پایتخت کهن و روزنامه مستقل است! شخص کینه ورز‌ و انتقامجویی که با اطلاعات غلط و مغرضانه به نهادهای امنیتی داده گزارش کرده است، موجب شده که نهادهای مذکور تصور نمایند که پایتخت کهن و مستقل پایگاه ضد انقلاب گردیده...


علی نظری

در وانفسای تهاجم گسترده دشمنان خارجی و تسویه حساب سیاستمداران شروری چون بولتون،نتانیاهو و ترامپ با جمهوری اسلامی ایران همدلی و هماهنگی همه آحاد مردم تنها راه علاج و چاره کار ما در تقابل با دشمنان خارجی است.

متهم کردن برخی از فرزندان پاکباخته انقلاب توسط برخی از چهره های تندرو با انگ حمایت از منافقین و رژیم غاصب صهیونیستی در واقع خدمت به دشمنان کشور است.

اینجانب از سال ۹۵ با چنین فردی در عرصه مطبوعات مواجه شده‌ام.به علت اغراض و کینه شخصی همواره سعی کرده است از طریق مکتوبات مجله پایتخت کهن و روزنامه مستقل برایم پرونده سازی نماید.

در پرونده ای که سال گذشته برای مجله پایتخت کهن در دادگاه مطبوعات مطرح شد و منجر به محکومیت مدیر مسئول سرکارخانم عباسی گردید مطالبی مانند حمایت از از اسرائیل و منافقین از طریق یادداشت ها و مقالات مندرج در مجله نسبت دادند که با دفاعیات مستدل و قاطع مدیر مسئول پایتخت کهن این اتهامات رد گردید.

اما آنچه که اینک باید افشا شود مسیر پرونده سازی علیه اینجانب و مدیر مسئول پایتخت کهن و روزنامه مستقل است! شخص کینه ورز‌ و انتقامجویی که با اطلاعات غلط و مغرضانه به نهادهای امنیتی داده گزارش کرده است، موجب شده که نهادهای مذکور تصور نمایند که پایتخت کهن و مستقل پایگاه ضد انقلاب گردیده است.

همین شخص کینه جو در سال ۹۵ طی چندین تماس با اینجانب، اتهامات واهی را مبنی بر حمایت از منافقین و اسرائیل را به مجله پایتخت کهن نسبت می داد.

این فرد لجوج که کینه از روشنگری مجله پایتخت کهن بعنوان یک مطبوعه آزاد و مستقل داشت از پا ننشست و وقتی با تهدیدهای متعدد نتوانست روند استقلال طلبی و آزادی خواهی مجله پایتخت کهن را مانع شود به سراغ نهادهایی رفت و با اطلاعات کذب و بزرگ نمایی موجب پرونده سازی علیه پایتخت کهن گردید.

دادگاه بدوی پایتخت کهن در حضور هیئت منصفه برگزار شد و رای صادره با اعتراض مدیرمسئول به دادگاه تجدید نظر رفت. با کمال تعجب همان گزارش های مطروحه علیه پایتخت کهن این بار علیه روزنامه مستقل مطرح شد. اما این بار مدیر مسئول روزنامه مستقل پاسخگو نیست بلکه سردبیر مستقل مشغول دفاع از روزنامه است.

ما از پاسخگویی به هر نهاد محترم امنیتی و قضایی در این برهه استقبال می کنیم زیرا به منافع ملی کشور،ارزشهای انقلاب و قانون اساسی التزام و اعتقاد داریم. بعنوان رکن چهارم دموکراسی حتی لحظه ای از دفاع از مردم و کشور خویش غافل نبوده و نیستیم.

رژیم صهیونیستی اساسا منفور و نامشروع است، هرگز نمی توان سران آدمکش صهیونیستی را که یدی طولانی در تجاوز گری و سرکوب مسلمان فلسطینی را دارند،بخشید.اسراییل به هیچ اصولی از حقوق بشر پای بند نیست،بلکه ددمنشی های سران تل آویو در فلسطین اشغالی بزرگترین تهدید علیه حقوق بشر است.محکومیت تجاوز گری اسرائیل منبعث از خاستگاه انسانی است.هیچ انسان آزاده ای در جهان بنابر انسان بودنش نمی تواند توجیه گر خوی تجاوز و سرکوب رژیمی چون اسرائیل باشد.

اما در باره منافقین باید گفت، بعداز اینکه در سال ۵۴ که سران اولیه مجاهدین اعدام شدند رهبری این سازمان به دست فردخبیثی چون مسعود رجوی افتاد.این جماعت بنیانگذار ترور و تسویه خونین در سازمان شدند و افرادی چون شریف واقفی ، صمدیه لباف و لباقی نژاد که زیر بار ننگ مارکسیست شدن نرفتند نا جوانمردانه به شهادت رسیدند.رجوی ملعون در جریان انقلاب هم بیشترین ظلم را جوانان این مرز و بوم روا داشت. با اعلام جنگ مسلحانه در سال ۶۰ به بزرگترین جنایت جمعی توسط سازمان منافقین مبادرت ورزید.ترور بیش از ۱۷ هزار نفر انسان بی گناه در سالهای اولیه دهه شصت برگی از جنایاتمنافقین و فرقه رجوی است.

چگونه میتوان سازمانی را با سابقه خیانت به کشور و آنهم پناه بردن به صدام مشروع دانست؟ کسانی که با گزارش های ناروا به نهادهای امنیتی علیه روزنامه مستقل این چنین دچار بی تقوایی می شوند اگر ادعای مسلمانی دارند در فردای قیامت می توانند پاسخگوی یگانه دادار عادل جهان باشند که گردانندگان مستقل حامی اسرائیل و منافقین هستند؟

روزنامه مستقل را تعطیل کنید اما برای رسیدن به مقاصد شوم خویش اینچنین اخلاق و انسانیت را زیر پا نگذارید!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.