سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مراسم جایزه حقوق شهروندی در دانشگاه علامه حاشیه ساز شد...

مراسم جایزه حقوق شهروندی در دانشگاه علامه حاشیه ساز شد

چکیده :در خصوص فضای مجازی تغییر خاصی پیش بینی نشده و در حال حاضر نیز شوراهای انضباطی در دانشگاه ها به تخلفات آشکار در فضای مجازی که شاکی خصوصی داشته باشد، ورود پیدا می کنند و این، موضوع جدیدی...


به گزارش ایرنا، همزمان با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در مراسم اولین جایزه حقوق شهروندی، جمعی از دانشجویان معترض برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند .

تعدادی از دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به آنچه تغییرات آیین نامه جدید انضباطی در فضای مجازی دانشجویان می نامیدند، اعتراض کردند .

در این اطلاعیه آمده است: در خصوص فضای مجازی تغییر خاصی پیش بینی نشده و در حال حاضر نیز شوراهای انضباطی در دانشگاه ها به تخلفات آشکار در فضای مجازی که شاکی خصوصی داشته باشد، ورود پیدا می کنند و این، موضوع جدیدی نیست.

دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان « دانشجو ، می میرد ذلت نمی پذیرد»، «همه دانسته یا ندانسته جاسوس » برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند.

برخی دانشجویان معترض گفتند: حمایت از حقوق شهروندی در حد شعار باقی مانده و برخورد با دانشجویان متوقف نشده است.

در بخشی از این برنامه، زمانی که مولاوردی برای اهدای جوایز شهروندی در جایگاه حاضر شد، حدود ۲۰ نفر از دانشجویان نیز در جایگاه حضور یافته و شعارهای اعتراضی سردادند.

حضور عوامل اجرایی برنامه منجر به درگیری ها لفظی بین دانشجویان معترض و این افراد شد. با ادامه شعار و اعتراض دانشجویان حراست و مسئولان برنامه ، دانشجویان را به بیرون از سالن منتقل کردند و برای چند دقیقه ای درهای سالن را بستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.