سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ضرغامی و رحیم‌پور ازغدی طرد شدند!...

ضرغامی و رحیم‌پور ازغدی طرد شدند!

چکیده :جلسه امروز شورای‌عالی انقلاب فرهنگی گویا قرار است بدون حضور عزت‌الله ضرغامی و حسن رحیم‌پورازغدی برگزار شود. عزت‌الله ضرغامی دیروز در جلسه شورای‌عالی فضای مجازی حضور نیافت و احتمال دارد که در جلسه امروز شورای‌عالی انقلاب فرهنگی هم شرکت نکند. دفاتر رحیم‌پور ازغدی و ضرغامی عدم دعوت از این دو عضو شورای انقلاب فرهنگی به جلسه امشب شورا را تائید...


جلسه امروز شورای‌عالی انقلاب فرهنگی گویا قرار است بدون حضور عزت‌الله ضرغامی و حسن رحیم‌پورازغدی برگزار شود. عزت‌الله ضرغامی دیروز در جلسه شورای‌عالی فضای مجازی حضور نیافت و احتمال دارد که در جلسه امروز شورای‌عالی انقلاب فرهنگی هم شرکت نکند. دفاتر رحیم‌پور ازغدی و ضرغامی عدم دعوت از این دو عضو شورای انقلاب فرهنگی به جلسه امشب شورا را تائید کردند.

دفتر رحیم‌پور ازغدی در این باره اعلام کرد: در پیگیری‌ها پاسخ مشخصی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ما داده نشد و تنها جواب دادند که دعوت نشدن آقای رحیم‌پور را پیگیری می‌کنیم و نتیجه آن را به شما اطلاع می‌دهیم.

دفتر عزت‌الله ضرغامی نیز خبر داد: علاوه بر عدم دعوت از ضرغامی برای جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی به جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی هم دعوت نشده است.

 مسئول دفتر ضرغامی دیروز به «شرق» گفت: علت شرکت‌نکردن ضرغامی در جلسه دیروز عدم دعوت از او بود و تا این لحظه برای شرکت در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی هم از او دعوت نشده است. عکس‌های منتشرشده از جلسه روز گذشته شورای‌عالی فضای مجازی هم خبر از غیبت ضرغامی می‌دادند. چندماه پیش و پس از انتقاد‌های متعدد و متوالی و تندوتیز رحیم‌پورازغدی، عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به رئیس‌جمهور، او گفته بود که روحانی اعلام کرده چند نفر، از جمله بنده نباید به شورای‌عالی انقلاب فرهنگی بیایند.
ماجرا به چند ماه پیش و اختلافات عزت‌الله ضرغامی و حسن رحیم‌پورازغدی با حسن روحانی در جریان جلسات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی بازمی‌گردد. بگومگو‌های آن‌ها با حسن روحانی درباره برخی مسائل گویا بیخ پیدا کرده است. به دنبال گل‌آلودشدن رابطه رئیس سابق صداوسیما با رئیس‌جمهوری چند ماه پیش خبری مبنی‌بر ممانعت از حضور عزت‌الله ضرغامی در جلسات شورای‌عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی منتشر شد، اما ضرغامی آن را تکذیب کرد. دیروز علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به فارس گفته است: «شنیده‌ام دولت عامل عدم دعوت از ضرغامی و رحیم‌پورازغدی به شورای انقلاب فرهنگی است».
سعید‌رضا عاملی، دبیر جدید شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، هم که به تازگی بر این جایگاه تکیه زده، درباره چرایی توقف جلسات شورا به ایرنا گفته است: «امروز جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود»؛ اما به این سؤال که آیا همه اعضا برای شرکت در جلسه دعوت شده‌اند یا خیر، پاسخ نداده است.


Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.