سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کودتا در صدا و سیما/ برنامه‌ نود امشب پخش نمی شود...

کودتا در صدا و سیما/ برنامه‌ نود امشب پخش نمی شود

چکیده :شبکه سه به طور رسمی پخش برنامه نود را متوقف کرد و در لیست برنامه‌های این شبکه امشب به جای این برنامه فیلم سینمایی پخش خواهد کرد! عادل فردوسی پور مجری این برنامه نیز اعلام کرد که به دستور مدیر شبکه ۳ برنامه ۹۰ امشب پخش نمی‌شود. وی در این باره گفته است: "برنامه‌ی امشب ۹۰ به آیتم‌های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت، تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه های شبکه خارج...


کلمه – گروه خبر: شبکه سه به طور رسمی پخش برنامه نود را متوقف کرد و در لیست برنامه‌های این شبکه امشب به جای این برنامه فیلم سینمایی پخش خواهد کرد!

عادل فردوسی پور مجری این برنامه نیز اعلام کرد که به دستور مدیر شبکه ۳ برنامه ۹۰ امشب پخش نمی‌شود. وی در این باره گفته است: “برنامه‌ی امشب ۹۰ به آیتم‌های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت، تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.

این در حالی است که پیش از این گفته شده بود که برنامه‌ی نود امشب پخش شده و از سال جدید با چهره های جدید پخش خواهد شد.

سالهاست که نیروهای تندرو در حال تلاش برای کنار گذاشتن عادل فردوسی پور هستند و بالاخره فرزند باجناق حداد عادل موفق به انجام این کار شد و عادل فردوسی پور با برنامه‌ی نود خداحافظی کرد. این درحالی است که طرح، ایده و ساخت این برنامه متعلق به عادل فردوسی پور بوده و نه مدیران پشت میز نشین صدا و سیما که حال به خود اجازه می دهند خالق این برنامه را از آن کنار بگذارند.

از سوی دیگر این اتفاق درحالی رخ می دهد که برنامه‌ی نود با اجرای عادل فردوسی پور در نظر سنجی مردمی در جشن صدا و سیما بالاترین رای را کسب کرد. هرچند که برگزار کنندگان این نظر سنجی تلاش کردند تا با تقلب آرا را تغییر دهند اما این مساله از طریق اس ام اس‌های ارسالی برای افرادی که در این برنامه شرکت نکرده بود لو رفت و آرای واقعی مردم مشخص شد.

نهایتا از آنجاکه تقلب جواب نداد، مدیر جوان شبکه سه دست به کودتا زد و از ادامه‌ی کار عادل فردوسی پور جلوگیری کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.