سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برنامه‌ی ۹۰ به صدرنظر سنجی ها بازگشت/ رسیدگی به تقلب در صدا و سیما...

برنامه‌ی ۹۰ به صدرنظر سنجی ها بازگشت/ رسیدگی به تقلب در صدا و سیما

چکیده :احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم در مصاحبه دیگری از ورود پلیس فتا به پرونده سخن گفت و تاکید کرد این شرکت مجوز رسمی از وزارت ارتباطات داشته است. ادعایی که دوباره از سوی روابط عمومی وزارت مربوطه تکذیب شد. با ابطال این آرا بار دیگر برنامه نود به صدر نظرسنجی ها برگشته...


حسام الدین آشنا،نماینده رییس جمهوری در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما ، در واکنش به نظرسنجی های جنجالی تلویزیونی در قالب جشنواره جام جم، گفت: در صورت تشکیل جلسه شورای نظارت بر عملکرد صداوسیما موضوعات مطرح شده درباره نظرسنجی برنامه‌های محبوب تلویزیونی باید در دستورکار قرار گیرد.
تعداد زیادی از کاربران اپراتورهای تلفن همراه در روزهای گذشته اعلام کردند پیامک تأیید رأی به یک برنامه‌ی تلویزیونی برایشان ارسال شده، در حالی که گویا آن‌ها اصلاً در این رأی‌گیری شرکت نکرده بودند و یا رای‌شان برنامه دیگری بوده است.
ارسال این پیامک‌ها و تغییر نام برنده‌ برنامه تلویزیونی موجب شد تا کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند. انتقاد وسیع مردم به تغییر ناگهانی در نظرسنجی عمومی تلویزیون، سبب شد تا دبیر جشنواره تلویزیونی جام‌ جم با پذیرش اختلال رخ داده در این نظرسنجی اعلام کند رای‌ گیری تا زمان مشخص شدن علت این موضوع، متوقف شود.
در ادامه این اتفاق، وزیر ارتباطات آماری منتشر کرد که نشان می‌داد چه میزان رای در ۴ روز به‌طور ناگهانی به یک برنامه اضافه شده است. این افزایش آرای برنامه برنده‌باش که برنامه مورد علاقه مدیران شبکه سه است بار دیگر به شایعه تلاش برای حذف برنامه نود دامن زد. پس از اینکه آذری‌جهرمی اعلام کرد خود صدا‌و‌سیما با شرکت سرویس‌دهنده در ارتباط بوده است و این وزارتخانه تنها میزان تراکنش‌ها را می‌توانسته رصد کند.
احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم در مصاحبه دیگری از ورود پلیس فتا به پرونده سخن گفت و تاکید کرد این شرکت مجوز رسمی از وزارت ارتباطات داشته است. ادعایی که دوباره از سوی روابط عمومی وزارت مربوطه تکذیب شد. با ابطال این آرا بار دیگر برنامه نود به صدر نظرسنجی ها برگشته است.


Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.