سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش اینستاگرامی امام جمعه برای معاون فرماندار شهریار به خاطر تبریک روز مهندس به ...

واکنش اینستاگرامی امام جمعه برای معاون فرماندار شهریار به خاطر تبریک روز مهندس به میرحسین موسوی: سریعا عزل شود

چکیده :به دنبال اعتراض امام جمعه منطقه به این کار، گفته میشود که معاون فرماندار پست خود را حذف کرده است. فارس نیز در این باره نوشته: " پس از حذف پست مربوطه از صفحه منتسب به ابوطالب فرنیاپور، عکس پروفایل یا نمایه آن و ۱۹ پست از ۳۹ پست این صفحه به سرعت حذف شد. اما به گفته امام جمعه اندیشه قرائن و مستندات قبلی و فعلی نشان‌می‌دهد این صفحه اینستاگرام متعلق به معاون سیاسی فرماندار شهرستان شهریار...


خبرگزاری فارس وابسته به سپاه می‌گوید ابوطالب فرنیاپور معاون فرمانداری شهرستان شهریار در اینستاگرام خود روز مهندس را به میرحسین موسوی تبریک گفته است.

این رسانه‌ی امنیتی در باره‌ی این پست اینستاگرامی تیتر زد: “قبح شکنی معاون سیاسی فرماندار شهریار/ تبریک به یکی از سران فتنه!”

به دنبال اعتراض امام جمعه منطقه به این کار، گفته میشود که معاون فرماندار پست خود را حذف کرده است. فارس نیز در این باره نوشته: ” پس از حذف پست مربوطه از صفحه منتسب به ابوطالب فرنیاپور، عکس پروفایل یا نمایه آن و ۱۹ پست از ۳۹ پست این صفحه به سرعت حذف شد. اما به گفته امام جمعه اندیشه قرائن و مستندات قبلی و فعلی نشان‌می‌دهد این صفحه اینستاگرام متعلق به معاون سیاسی فرماندار شهرستان شهریار است.”

خبرگزاری فارس عکسی از کامنت امام جمعه منطقه را زیر پست معاون فرماندار شهریار منتشر کرده است. در این کامنت امام جمعه منطقه نوشته “با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند فتنه خط قرمز بنده می‌باشد و آقای موسوی جزء سران فتنه است، لذا جناب فرنیاپور لیاقت معاونت فرماندار محترم و پرتلاش شهریار را ندارد و باید سریعا عزل شود”.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.