سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احضار ابوالفضل قدیانی به دادگاه / قدیانی: در دادگاه غیرقانونی حاضر نمی شوم...

احضار ابوالفضل قدیانی به دادگاه / قدیانی: در دادگاه غیرقانونی حاضر نمی شوم

چکیده :دادگاههای انقلاب علاوه بر غیر قانونی بودنشان از خود استقلالی نداشته و مجری نظریات نیروهای امنیتی هستند و نیروهای امنیتی و قوه قضاییه هم فرمانبر مستبد امروز ایران آقای خامنه ای می...


کلمه – گروه خبر: ابوالفضل قدیانی فعال سیاسی و عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی برای چندمین بار به دادگاه احضار شد اما وی اعلام کرده در دادگاه غیر قانونی حاضر نمی شود.

قدیانی ۴ سال در زندان‌های ساواک شکنجه و زندانی شده بود و پس از انتخابات خرداد ۸۸ نیز بازداشت شد و در سال ۹۱ برای اجرای حکم به زندان رفت.

قدیانی در زندان نامه‌های اعتراضی به آیت الله خامنه ای نوشت که به خاطر نگارش این نامه‌ها چند بار محاکمه شد که البته از آنجاکه دادگاه ها را غیر قانونی می دانست در آن جلسات نیز شرکت نکرد و پس از تبعید به زندان قزل حصار به دلیل بیماری توقف حکم خورد.

به گزارش کلمه، قدیانی در خصوص احضار جدید خود به دادگاه نوشته است:

هو الحکیم

روز پنجشنبه ۹۷/۱۱/۱۱ ابلاغیه ای از طرف شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی در خصوص شکایت علیه بنده مبنی بر نشر اکاذیب با تعیین وقت در روز ۲۸ بهمن ۹۷ به دستم رسید. همانطور که مکرر در زندان گفته‌ام و اعلام کرده ام برابر اصول ۱۵۹, ۱۷۲, ۱۷۳ قانون اساسی دادگاههای انقلاب و دادگاه ویژه روحانیت از اساس غیر قانونی و آراء صادره از این مراجع عملی غیر قانونی و فاقد وجاهت قانونی می باشد.

به همین دلیل هم در دادگاههای غیر قانونی انقلاب حاضر نمی شدم و آن به اصطلاح دادگاهها حکم غیر قانونی خود را غیابا” صادر و به اجرا می گذاشتند .

دادگاههای انقلاب علاوه بر غیر قانونی بودنشان از خود استقلالی نداشته و مجری نظریات نیروهای امنیتی هستند و نیروهای امنیتی و قوه قضاییه هم فرمانبر مستبد امروز ایران آقای خامنه ای می باشند.

بنابراین اعلام می کنم که در این دادگاه غیر قانونی حاضر نخواهم شد. دادگاه هم طبق معمول حکم غیر قانونی خود را طبق دستوری که به او داده اند صادر خواهد کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.