سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس شورای شهر یزد به شلاق محکوم شد...

رئیس شورای شهر یزد به شلاق محکوم شد

چکیده : غلامعلی سفید، رئیس شورای شهر یزد به جرم توهین، نشر اکاذیب و افترا در دادگاه بدوی به ۳۷ ضربه شلاق و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده...


به گزارش اسکان نیوز، غلامعلی سفید، رئیس شورای شهر یزد به جرم توهین، نشر اکاذیب و افترا در دادگاه بدوی به ۳۷ ضربه شلاق و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
گفتنی است که شاکی غلامعلی سفید همان فردی بوده که سال گذشته از سپنتا نیکنام دیگر عضو شورای شهر یزد شکایت کرد و نیکنام چندین ماه امکان حضور در شورای شهر را نداشت.
 غلامعلی سفید طی اظهاراتی در یکی از مصاحبه‌های خود در خصوص پرونده عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد اعلام کرده بود «نفر ۴۵ شورای شهر یزد از جانب گروه افراطی مامور شکایت از سپنتا نیکنام شده بود.»
طی مدتی که سپنتا نیک نام امکان حضور در شورای شهر یزد را نداشت، غلامعلی سفید رئیس این شورا از وی حمایت کرده و اعلام کرده بود در صورت آنکه مساله عضویت نیکنام در شورا حل نشود او نیز در جلسات شورا شرکت نخواهد کرد.
حکم غلامعلی سفید به دلیل کبر سن به مدت یک سال تعلیقی است.


Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.