سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان شهرستان گچساران: چه کسی فتنه گر است؛ موسوی و...

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان شهرستان گچساران: چه کسی فتنه گر است؛ موسوی و کروبی که علیرغم حصر مخالف خود حق و ارجحیت قائلند یا یا آنانکه بر محصورین شعار مرگ می دهند؟

چکیده :براستی چه کسی فتنه گر است، موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی که علیرغم حصر و ممنوعیت و رحلت، برای مخالف خود حق و ارجحیت قائلند و پیروزی خود را در شکست دیگری نمی دانند و ایران را برای همه ایرانیان می خواهند و خط قرمزشان حق مردم است و به وحدت دعوت می کنند یا آنانکه بر مظلومین و محصورین بی دفاع و درگذشتگانی که دستشان از دار دنیا کوتاه است و فرصت دفاع از خود ندارند شعار مرگ می...


شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان شهرستان گچساران پیرامون ۹ دیماه ۹۷ بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش کلمه در این بیانیه آمده است:

یانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحطلبان شهرستان گچساران پیرامون ۹ دیماه ۹۷
تِلْکَ الدَّارُ الْآخِرَهُ نَجْعَلُهَا لِلَّذِینَ لَا یُرِیدُونَ عُلُوًّا فِی الْأَرْضِ وَلَا فَسَادًا وَالْعَاقِبَهُ لِلْمُتَّقِینَ
آن سراى آخرت را براى کسانى قرار مى‏دهیم که در زمین خواستار برترى و فساد نیستند و فرجام [خوش] از آن پرهیزگاران است

مردم شریف و دیندار گچساران بارها نشان داده اند که اندیشه ای مصلحانه و بدور از پرخاشگری و شیطنت و در جهت وحدت و تعالی جامعه دارند که هم لیاقت مسئولینی را دارند بهتر و توانمندتر و از بدور از حقد و کینه و عصبیت و خشونت و هم سزاوار نامردمی ها و فریبکاریهای دغل بازان نیستند.

اتفاق نکبت باری که در ۹ دیماه در گچساران با برنامه ریزی از قبل به وقوع پیوست نه تنها چهره این شهر و مردم خداجو و انقلابی را نتوانست و نمی تواند به سیاهی کشاند که موجب رسوا شدن هرزگان سیاسی و هوچی گران بی بند و بار و کین توزان از درون سوزان شده است.

بیسوادان تهی مغز و بیدادگرانی که اخلاق و انسانیت را وانهاده و همبستگی ملی را نشانه رفته و شعار «مرگ» سر می دهند و دین خدا را مضحکه و ملعبه امیال پلید خود کرده اند تا به نان و نوایی برسند و هردم فتنه جدیدی بپا می کنند و با در اختیار داشتن تریبون و با حمایتهای خاص برنامه ریزی کرده و نقشه می کشند و پاکان را به فتنه گری متهم می کنند علاوه بر اینکه ستم بر خلق خدا می کنند می خواهند وحدت مردم که از ضروریات امروز است را در هم شکنند و انقلاب اسلامی را به بیراهه کشانده و زمینه فتنه ۹۸ وعده داده شده را فراهم آورند.

۹ دیماه گچساران قلوب مردم را جریحه دار کرد، شعارهایی که بر علیه منافع ملی بود سر داده شد که از قبل، امام جمعه در خطبه خوانده بود، دستورات خطبه ای را شعار راهپیمایی کردند، حرکتی ناشایست و برنامه ریزی شده که دست اندرکاران این راهپیمایی بخشنامه ای و دستوری نمی توانند با توجیهات عوامفریبانه انکار کنند که در جریان امر نبوده اند.

ایجاد شکاف میان آحاد مردم و دوقطبی کردن جامعه با برنامه ریزی از قبل؛ هیچ معنایی جز فتنه بپا کردن و نفوذ بی دردان و خشونت گرایان در میان مسئولین این شهر ندارد و همان می کنند که براندازان مدتهاست تئوریزه کرده و اینان اجرا می کنند.

شعار مرگ علیه استوانه های انقلاب و یاران امام دادن از سر عجز و درماندگی کسانی است که نمی توانند محبوبیت آنها را نزد مردم ببینند و علت شکستهای پی در پی خود را در توجه روزافزون مردم به آنها می دانند. چاکران و چاپلوسانی که خود دچار پریشانی و تفرقه هستند، انسجام و همبستگی مردمی را تاب نیاورده و قصد دارند تشتت و تفرقه را در کل جامعه گسترش دهند و با پرخاشکری و مرگ گویان، مرگ همه مردمی را می خواهند که به آنها رای نداده اند.

در حالی که بحران اقتصادی و معیشتی به مراحل دشواری رسیده و چهره فقر در شهر هویداست، مسئولین انتصابی و انتخابی و گماردگان فامیلی باید پاسخگوی عدم کارآمدی و مشروعیت خود باشند، اما نقشه می کشند تا مردم را در بحران بیشتر فرو برند و از وظیفه اصلی خود عدول می کنند و در عوض شعار مرگ طراحی می کنند.

برگزار کنندگان مراسم نهم دی به خوبی عدم اعتماد به نفس خود را با ترتیب دادن این نمایش مضحک نشان دادند تا به هر شکل ممکن آتش عقده عمیق بخل و حسادت و کینه توزی خود را اطفا نمایند که البته نتیجه عکس گرفتند و بر سیاهی درونشان مهر حقارت زدند و از راه انسانیت منحرف گشتند که دین خدا برای مکارم اخلاق است و اینان از کرامت و اخلاق تبری جسته اند. برگزاری هر چه بیشتر مراسمی به این شکل تثبیت راه اصلاحطلبی و مهر تائیدی بر حقانیت اصلاح طلبان بود که پیروزی گفتار سیاسی سنجیده بر ادبیات عوام فریبانه و فحاشی و خشونت گرایی و جنجال آفرینی نشان داده شد.

براستی چه کسی فتنه گر است، موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی که علیرغم حصر و ممنوعیت و رحلت، برای مخالف خود حق و ارجحیت قائلند و پیروزی خود را در شکست دیگری نمی دانند و ایران را برای همه ایرانیان می خواهند و خط قرمزشان حق مردم است و به وحدت دعوت می کنند یا آنانکه بر مظلومین و محصورین بی دفاع و درگذشتگانی که دستشان از دار دنیا کوتاه است و فرصت دفاع از خود ندارند شعار مرگ می دهند.

شرمتان باد که بر مرده هم رحم نکردید و دم از اسلام و مسلمانی می زنید.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحطلبان شهرستان گچساران راهپیمایی ۹ دیماه ۹۷ گچساران را به شدت محکوم کرده و آنرا در راستای نقشه های شوم براندازان ارزیابی می کند و به دستگاههای امنیتی و مسئولین کشوری و دستگاه قضا گوشزد می کند تا دیر نشده است عوامل دست نشانده و نفوذی و بخشی هم که ممکن است فریب خورده و یا تطمیع شده باشند را بسرعت شناسایی کرده تا از خطرات احتمالی که ممکن است در آینده می خواهند طراحی کنند و آشوب و بلوا و فتنه جدیدی راه بیندازند جلوگیری نماید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.